Fanzóna

Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V únoru 2017 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
1.2.FC Jílové - Mladší žáci 2005JIL - HJM 5:1, 0.kolo | Karel MoravecV sobotu jsme odehráli další zápas zimní ligy. Ačkoliv výsledek vypadá jednoznačně, tak na hřišti hráli dvě vyrovnaná mužstva.
1.2.Mladší žáci 2004 - ČAFCHJM - CAP 4:3, 0.kolo | Peter BíroDnes k nám dorazila rezerva přeborového týmu, stejně jsme to měli nastavené i my, ale jen s tím rozdílem, že dnes hráli hráči, kteří se účastnili všech tréninků a neměli žádné jiné aktivity, nebo nemoci.
2.2.Starší přípravka 2006 - Český BrodHJM - CEB 5:7, 0.kolo | Jan ŠpinkaV neděli jsme se opět vydali na cestou do blízkých Kolovrat odehrát 5. utkání zimní ligy, tentokrát proti Českému Brodu.
2.2.Mladší přípravka 2009 si z Kostelce přivezla stříbrné medaileMikuláš ZbořilBrzkého sobotního rána jsme se sešli na halovém turnaji až v Kostelci nad Černými lesy. Skoro až netradičně jsme měli v tomto turnaji přihlášený jen jeden tým, ale díky početné marodce nám něco takového nedělalo sebemenší problém. Kluci si užili hezké fotbalové dopoledne a odvezli si krásné druhé místo.
3.2.Starší přípravka 2006 - návrat do KostelceVladislav VolfV neděli nás čekal již podruhé turnaj v Kostelci nad Černými lesy.
3.2.Kop Cup 2017 - pohled KvětňákuMatěj SouchaMinulý týden proběhl, ve spolupráci s DDM JM, naším klubem FC Háje a partnerskou školou ZŠ Květnového vítězství 1554, tradiční turnaj s názvem Kop Cup.
4.2.Předpřípravka 2010 - Háje CupJakub Kloboučník​V sobotu 28.1. jsme odehráli turnaj v hale na Jižním Městě.
5.2.Mladší přípravka 2009 - Háje CupMikuláš ZbořilV neděli ráno jsme se sešli na hájeckém fotbalovém turnaji v hale u základní školy Květnového vítězství 1554.
5.2.V přátelském utkání si ročník 2006 vyzkoušel 7+1 TPH - HJM 6:4, 0.kolo | Jan ŠpinkaNa konci prodlouženého víkendu jsme si domluvili přátelské utkání s Tempem, abychom si opět vyzkoušeli hru 7+1, která nás čeká příští rok v mladších žácích.
6.2.Háje pilují nový styl. Do hry se zapojil i trenér Růžičkawww.fotbalpraha.czNa tabulku Pražská teplárenská přeboru fotbalové Háje v zimě raději moc nekoukají. Dobře vědí, že je z posledního místa čeká na jaře pořádná šichta, pokud se chtějí posunout výš. Ale tým pod vedením nového trenéra Lukáše Růžičky (na snímku) tvrdě dře. „Myslím, že se nám to povedlo dobře nastavit. Vidím zlepšení, jsem spokojený,“ pochvaluje si kouč.
7.2.Investujeme do vzdělání našich trenérůJan ŠpinkaV prvních měsících nového roku se pravidelně konají trenérská školení vedené Pražským fotbalovým svazem. Jsme pravidelným dodavatelem trenérů, neboť jejich vzdělání je pro nás velmi důležité. Trenéři následně učí fotbal dle svazové filozofie a hlavně se dozví mnoho podstatných věcí, jak dětem omylem neublížit.
10.2.Fotbalové kempy 2017Jan ŠpinkaFC Háje JM bude i letos pořádat letní kempy. I tentokrát jsou kempy zaměřené na děti v žákovské a přípravkové kategorii. V obou případech si zájemci mohou vybrat ze tří termínů.
12.2.Muži A - FK Neratovice HJM - NER 1:2, 0.kolo | Lukáš RůžičkaV rámci zimní přípravy odehrálo naše mužské "Áčko" již šesté utkání. V sobotu jsme změřili síly s divizními Neratovicemi.
13.2.Mladší přípravka 2009 vstřelila na domácím turnaji 77 branekQALO, Mikuláš ZbořilPřesně po čtyřech týdnech jsme se opět sešli ve sportovní hale Květnového vítězství. Na pořadu dne byl další z turnajů pořádaný FC Háje. Hrálo se tradičně na počet vstřelených branek ve formaci 4+0, a to celkem sedm náročných zápasů (každý s každým). Jak Démoni, tak i Mimoni Háje nastříleli mnoho branek a turnaj si náležitě užili.
13.2.Kop Cup 2017 aneb jak to celé dopadloJan Špinka, Eva MaškováVe čtvrtek 26.1. a v pátek 27.1. se uskutečnil 8. ročník Kop Cupu, fotbalového turnaje 1. stupně ZŠ z Jižního Města. Během dvou dnů si zahrálo v prostorách ZŠ Květnového vítězství 1554 a sportovní haly Jižního Města 256 dětí z 8 místních základních škol. Turnaj organizuje DDM JM ve spolupráci s FC Háje JM, ZŠ Květnového vítězství 1554, a finanční podpory MČ Prahy 11.
15.2.Ročník 2006 absolvoval dvě akce za víkendOtmar Mansour, Jan ŠpinkaV sobotu 11.2. jsme se rozdělili na dvě party. První část odehrála od 10h přátelské utkání s Tempem, kde jsme si zkoušeli 5+1, kterou hrajeme i v soutěži. Druhá parta odjela na halový turnaj do Radotína, kde jí čekala hra 4+1.
16.2.Háječtí trenéři na školení Grassroots "C" licenceKristýna ŠpinkováO víkendu jsme společně s hájeckými trenéry prožili 1. školení Grassroots "C" licence. A to jmenovitě s Josefem Kostkou, Karlem Honigem, Danielem Benešem, Martinem Zálepou a Lubošem Hovorkou.
20.2.Muži "A" zvítězili v přátelském utkání s NespekyHJM - NSP 1:0, 0.kolo | Lukáš RůžičkaV sobotu odpoledne odehrálo mužstvo mužů další přípravný zápas. V utkání udrželi čisté konto a připsali si vítězství 1:0
21.2.Háje Cup ročník 2011Matěj SouchaSobota 18. 2. 2017 se zapíše do historie některých fotbalistů jako první turnaj s prvním gólem a první medailí.
21.2.Starší žáci 2002 remizovali v posledním kole zimní ligyBER - HJM 1:1, 0.kolo | Viliam KrbúšikV poslednom zápase skupiny zimnej ligy sme nastúpili proti hráčom z Berouna, v zápase kde šlo o 1. miesto v skupine.
Další stránky
12>>