Fanzóna

Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V únoru 2019 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
28.2.Ročník 2004: Střetnutí s dospělým ženským fotbalemHJM - MAZ 2:0, 0.kolo | Peter BíroKonfrontace s dospělým fotbal, sice s ženským ale nemůžeme přeci rovnou na chlapy, až na dva hráče, kteří měli 15. narozeniny v posledním měsíci je klukům 14.
27.2.Ročník 2010: Další přátelák s mladšími kamarádyHJM - FHB, 0.kolo | Michal ČernýTuto sobotu jsme odehráli další přátelské utkání s ročníkem 2011 v tělocvičnách naší partnerské základní školy Květnového vítězství 1554.
27.2.Už jsme i na Instagramu!!!KlubVelká novinka přichází!
26.2.Ročník 2004: Smolná zlomeninaADP - HJM 1:2, 0.kolo | Peter BíroPo prázdninách jsme se sešli k zápasu a bylo znát, že chlapci měli volno, někteří navrátilci po nemocích a zraněních ještě delší.
26.2.Nechte hokejisty dopéct!Jan DaněkS podobným problémem se potýká i fotbal. Zde se to řeší tak zvanými future týmy.
25.2.Recepty: Piškotová roládaDáša Černá, Kristýna ŠpinkováPřinášíme vám další z řady skvělých receptů!
25.2.Ročník 2009: Turnaj příjemné atmosféryHJM - TRJ, 0.kolo | Mikuláš ZbořilPo jarních prázdninách jsme se sešli ve sportovní hale Jedenáctka ku příležitost tradičního Háje Cupu.
22.2.Se zimou do HájeMikuláš ZbořilI po jarních prázdninách vám přinášíme kompletní rozpis víkendových zápasů.
21.2.Ročník 2004: Střelecké hodyHJM - LBS 11:0, 0.kolo | Peter BíroV druhém zápase jsme přivítali soupeře z jiného kraje, i když je výsledek vysoký a mohl být i vyšší, tak náš výkon nebyl rozhodně bez chyb a dle představ.
20.2.Recepty: Pohanková sekanáDáša Černá, Kristýna ŠpinkováTentokrát vám přinášíme pokrm, který se skvěle hodí k obědu či večeři.
20.2.PředpřípravkyOtmar LiteraPřinášíme vám další díl z magazínu PFS (Pražského fotbalového svazu).
19.2.Ročník 2004: První přípravné utkání v novém roceBRA - HJM 2:2, 0.kolo | Peter BíroKoloběh zápasů nám opět začal, pauza byla dlouhá, ale minula se účinkem. Chtěli jsme dát hráčům volno, ať mají volno na hory a posledních šest týdnů měli možnost se připravit na jarní fázi, ale výsledek je opačný, máme k dispozici necelou půlku kádru...
16.2.Rozpis tréninků od 18.02.KlubPřinášíme vám rozpis tréninků platný po jarních prázdninách.
15.2.Muži: Rozdílné poločasyHJM - MOD 4:4, 0.kolo | Mikuláš ZbořilHáječtí muži nastoupili ve středu ke svému čtvrtému přípravnému utkání. Tentokrát si v době tréninku zahráli proti mužům z Modřan.
13.2.Recepty: Snídaňová jablkaDáša Černá, Kristýna ŠpinkováPo ukázce zdravé Nutelly vám přinášíme další pochoutku, která se hodí k zpestření snídaně či svačiny.
12.2.Muži: Přípravné utkání s KbelyHJM - KBE 3:1, 0.kolo | Mikuláš ZbořilTřetí přípravné utkání za sebou mají háječtí muži. Jejich celková bilance: dvě výhry a jedna prohra, není špatná.
9.2.I JUST SUED THE SCHOOL SYSTEM !!!Mikuláš ZbořilZačátkem jarních prázdnin se můžete podívat na zajímavé video. :-)
8.2.Recepty: Zdravá NutellaDáša Černá, Kristýna ŠpinkováJak jsme slíbili, začínáme se zveřejňováním receptů našich trenérek. Začneme jedním z nejoblíbenějších pokrmů dětí. :-)
7.2.Výživa malých sportovcůMikuláš ZbořilVčera večer proběhla přednáška nebo chcete-li seminář o výživě mladých sportovců pro rodiče.
6.2.Ročník 2009: Spřátelený přátelákSLA - HJM, 0.kolo | QALOV čase pravidelného tréninku jsme se uprostřed týdne, obklopeni mrazivě bílou krajinou, na bázi přátelského utkání setkali s týmem SK Slavia Praha 2010.
Další stránky
12>>