Fanzóna

Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V březnu 2013 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
28.3.Mladší přípravka 2005 - DuklaOtmar Mansour

V sobotním dopoledni jsme odehráli první mistrovské utkání jarní části. Do zmrzlého prostředí Jžního Města jsme přivítali Duklu Prahu, se kterou jsme na podzim odehráli velmi dobré utkání.

27.3.Starší dorost - Tempo 4:4 (2:1)Petr Budoš

První zápas jara, který bych ale klidně nazval jako zimní,protože se odehrál za teplot hluboko pod bodem mrazu :-(

26.3.Mladší přípravka 2005 - ČAFC 21.3.Otmar Mansour

Ve čtvrtek 21.3 jsme odehráli přátelské utkání s Čafkou. Zápas se odehrál na dvě hřiště. Byl to pro nás druhý přátelský zápas venku vlastně bez jediného tréninku.

26.3.Starší přípravka 2002 - Sparta PrahaTadeáš Kubů

V sobotu jsme na domácích hřišti na Schulhoffce přivítali holky ze Sparty a ze začátku jsme nejvíc bojovali právě proti jménu klubu, což nás sráží asi nejvíce.

26.3.Dukla Praha - Starší přípravka 2002Matěj Soucha

V prvním jarním zápase elitní soutěže jsme zavítali na Julisku. Do druhé části sezóny jsme vstoupili s bojovnou náladou, ale bohužel jsme byli o krůček za soupeřem.

26.3.Nabídka fyzioterapie pro hráče HájůOtmar Mansour

Háje již druhým rokem spolupracují s místní Fyzioklinikou. Fyzioterapeutické problémy jsou dnes bohužel na denním pořádku. Čím dříve na ně narazíte, tím dříve je můžete odstranit a můžete tak zabránit problémům v období puberty a dospělosti. Odkaz na přihlášení naleznete na hlavní stránce v pravé části.

25.3.Kbely B - FC Háje JM B 1:1 (0:0)Petr Lojda

K prvnímu jarnímu zápasu jsme zajeli na nedaleké hřiště v Újezdu Praha 4. Naším soupeřem bylo mužstvo Kbel, které je po podzimu na předposledním místě. Utkání se mělo hrát na kbelské trávě, ale pro nezpůsobilý terén bylo přeloženo.

25.3.Třeboradice - FC Háje JM 1:2 (0:1)www.fotbalpraha.cz

Třeboradice si pozvaly Háje na umělou trávu ve Štěrboholích. A tam se jim nedařilo. Po prvních dvou jarních vítězstvích na to třetí nedosáhly. Háječtí fotbalisté si po hodině hry vybojovali již dvoubrankový náskok a domácím pak už jen dovolili snížit. Háje si na jaře připsaly už druhé vítězství a tak stoupají tabulkou vzhůru a unikají z pásma sestupu.

25.3.Mladší dorost - SK Ďáblice 2:0 (1:0)Jiří Dupal

Mladší dorost sehrál první utkání jara doma proti Ďáblicím. Na domácím hřišti si kluci připsali výhru 2:0.

24.3.Rozhovor s Karolem Kiselem (nejen) o spolupráciOtmar Mansour

Jak jsme zmiňovali v minulém týdnu, Háje navázaly spolupráci se Slavií. Přinášíme slíbený rozhovor s Karolem Kiselem, manažerem mládeže Slavie Praha. V rozhovoru se zaměřujeme hlavně na jeho práci u mládeže na Slavii a dostáváme se i k otázkám ohledně naší spolupráce. Rozhovor byl velice příjemný a nesl se v pohodové atmosféře.

24.3.Starší žáci A - AFK Slavoj Podolí 2:7Jaroslav Brunát

Sobotu 23.3.2013 lze směle nazvat černým dnem starších žáků A, ti totiž prohráli velmi důležitý zápas se svým nejbližším soupeřem v tabulce ostudným výsledkem 2 : 7.

21.3.Zimní liga: Starší žáci A - Starší žáci BJaroslav Brunát

Poslední zápas zimní hájecké ligy mezi staršími žáky A a B byl dohrán 18.3. v rámci tréninkové jednotky obou družstev. Za stálého sněžení a stupňujícího se chladu vyhráli A žáci poměrem 14:1, nutno ovšem dodat že B žáci neměli svého stálého brankáře. Přeji oběma mužstvům úspěšný start do jarní sezóny.                                                                                                 

19.3.Starší přípravka 2002 - Turnaj MiloviceFilip Voska

Starší přípravka se zúčastnila turnaje v Milovicích, kde se hraje v hale na UMT, a odváží si cenné 4. místo.

19.3.Novák z Hájů útočil na hattrick. Selhala technika, smál sewww.fotbalpraha.cz

Tohle jméno si dobře zapamatujte. V útoku Hájů nejspíš roste velmi zdatný střelec. Devatenáctiletý Jakub Novák dal proti Uhelným skladům dva hezké góly a v tabulce kanonýrů se odchovanec klubu nenápadně propracoval už na pátou pozici. V sezoně zvládnul devět tref, poprvé se ale prosadil dvakrát v zápase. „Dva góly jsou super, získali jsme důležité tři body, zaplaťpánbůh za ně,“ radoval se Novák po výhře 3:1.

18.3.Předpřípravka 2006 - SKHM, ČAFCOtmar Mansour

Slunečná neděle přinesla první přátelské dvojutkání ročníku 2006. Abychom zapojili co nejvíce dětí, sehráli jsme utkání na dvě hřiště, kdy jsme na jednom hřišti hráli proti Horním Měcholupům a na druhém proti Čafce. Utkání se nesla v pohodové přátelské atmosféře.

18.3.Mladší přípravka 2005 - HostivařOtmar Mansour

V neděli jsme odehráli přátelský zápas proti Hostivaři. Na to, že jsme strávili čtyři měsíce v tělocvičně bez jediného nácviku 4+1 jsme hráli, tak hra vypadala velmi dobře. Hostivař asi vstřelila více branek, dá se podle toho však hodnotit vítězství?

17.3.FC Háje JM - Uhelné sklady 3:1 (3:0)www.fotbalpraha.cz

Fotbalisté Uhelných skladů stále zůstávají na 15. příčce Pražská teplárenská přeboru. V důležitém zápase celků ze spodní části tabulky nestačili na Háje, které doma vyhrály 3:1 a odskočily svému soupeři na rozdíl 9 bodů. Hosté totálně nezvládli úvod zápasu, po osmi minutách prohrávali o dvě branky, do poločasu byl rozdíl už třígólový. Rychlé snížení Zilvara ale obrat neodstartovalo. Spíš vlnu emocí.

17.3.Zimní liga: Starší žáci A - Slavoj Vyšehrad 9:3Jaroslav Brunát

V předposledním zápase zimní ligy porazili starší žáci mužstvo Vyšehradu, který nastoupil s ročníkem 2000. Tímto vítězstvím se kluci přiblížili stříbrné pozici na turnaji.

16.3.Háje startují spolupráci se SlaviíVýbor FC Háje JM

Vedení Hájů s radostí oznamuje spolupráci s prvoligovým oddílem s mnohaletou tradicí - SK Slavia Praha. Vše se urodilo velmi rychle a s manažerem mládeže Karolem Kiselem jsme se dohodli na spolupráci. Věříme, že spolupráce bude prospěšná pro všechny strany. Již v minulosti jsme úspěšně spolupracovali se Slavií a rádi bychom na toto období opět úspěšně navázali. Podrobnější informace přineseme v nadcházejících dnech a týdnech, včetně rozhovoru s panem Kiselem.

Výbor FC Háje JM

14.3.Turnaj 2006 v ModřanechOtmar Mansour

V neděli se po 2005 pořádal v Modřanech turnaj pro nesoutěžní 2006. Poslední turnaj Tempa v halové sezóně nevypadal vůbec špatně. Ač jsme nedali jediný gól, kluci hráli dobře a s nasazením.

Další stránky
12>>