Fanzóna

Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V září 2008 vyšly tyto články:

28.9.Mladší žáci "C" 4. kolo - PSK Union : FC Háje 4:4Klub Na hřišti silného soupeře se nám podařilo remizovat a nutno podotknout že zaslouženě .....
25.9.Muži A přebor 5. kolo - FC Háje JM - Čechie Uhříněves 0:1 (0:0)Klub Pár fotek z přeborového zápasu FC Háje Jižní město - Čechie Uhřiněves.
21.9.mladší žáci "C" TJ PRAGA - FC HÁJE 5:2Klub Druhý zápas na soupeřově hřišti jsme sice prohráli, ale nebyli jsme horším týmem ........
20.9.Mladší dorost - Přebor - 1. kolo: FC Háje vs. Uhelné Sklady 3:5 (0:2) + letní přípravaKlub V prvním mistrovském zápase za mladší dorost na náš tým čekal soupeř pod hlavičkou Uhelné Sklady, leč se jedná o "C" tým Motorletu. Věděli jsem tak, že nás nečeká nic lehkého, a zároveň byli zvědaví, jak se srovnáme s přestupem o kategorii výš.
20.9.Mladší dorost - Přebor - 2. kolo: ČAFC Praha - FC Háje 3:4 (0:2)Klub Ve 2. kole jsme zajížděli na hřiště Čafky, která také úvodní zápas prohrála. Náš cíl však byl jasný - zvítězit.
15.9.Starší dorost - Přebor - 3. kolo:FK Admira - FC Háje 0:1 (0:0)Klub Po tříbodové injekci z vlastního hřiště v minulém kole, vezeme tentokrát plný bodový zisk i ze soupeřova trávníku.
15.9.Starší dorost - Přebor - 4. kolo:FC Háje - SK Horní Měcholupy 0:3 (0:1)Klub Domácí prohrou jsme bohužel nedokázali navázat na výkon z předešlých zápasů.
13.9.Ml.žáci C - první body na velkém hřištiKlubMladší žáci "C" sehráli první dva zápasy na velkém hřišti dokonce s bodovým úspěchem. Výsledky prvních dvou zápasů, odehraných na velkém hřišti mezi mladšími žáky, nás celkem příjemně překvapily. V prvním kole jsme prohráli na hřišti ABC Braník 6:1, ale ve druhém kole jsme doma oslavili první vítězství nad Slavojem Podolí 2:1 .......
6.9.Muži A přebor 3. kolo - FC Háje JM - Vršovice 2:3 (1:1)Klub Nováček přeboru, Union Vršovice, složil na lopatky dosud neporažené Háje. Za výhrou hosté kráčeli od úvodního hvizdu, kdy jim báječně vycházela taktika postavená na výborné defenzivě a smrtících kontrech. Hráči Hájů se chvílemi nestačili divit.
4.9.Pozor na změny termínů a hřiště u přípravekKlubDomácí zápasy přípravek v 36 týdnu tj. 6. - 7.9. jsou přeloženy. Žádám trenéry a vedoucí, aby všechny své rodiče včas informovali.
1.9.Rozhovor s kapitánem "A" týmu Radkem FedičemKlubZvláštní zápas odehrál na Uhelných skladech Radek Fedič, kapitán Hájů. Sice dal gól, který rozhodl o překvapivé výhře hostů, ale také v závěru neproměnil penaltu, ač proti němu stál v brance útočník domácích Ondřej Hnát! Kopl jsem jí nejhůř, jak jsem mohl, uznal Fedič.
1.9.Vyjádření občanského sdružení FC TJ Háje k areálu Schulhoffova.Klub

MÚ MČ Praha 11 se rozhodl řešit dosavadní standardní právní spor ve věci areálu Schulhoffova z pozice moci. Ve středu 27.8.2008 odpoledne uzavřela bezpečnostní agentura najatá MČ Praha 11 přístup do sportovního areálu Schulhoffova.

1.9.Starší dorost - Přebor - 1. kolo:Sokol Stodůlky - FC Háje 3:1 (2:1)Klub V prvním kole nejvyšší pražské soutěže jsme se bodového zisku nedočkali, přestože nám vstup do zápasu vyšel nad očekávání, výsledkově a nakonec i herně jsme selhali.
1.9.Starší dorost - Přebor - 2. kolo:FC Háje - FC Bohemians Praha 5:3 (2:2)Klub První tři podzimní body jsme získali V zápase se střížkovskou Bohemkou. Naše vítězství se nerodilo nikterak snadno a o co hrát bylo až do posledních vteřin.