Klub
Představení
Historie
Provozní informace
Filosofie
Partneři
Provozní řád areálu
KA5
Týmy
Muži A
Muži B
Starší dorost
Mladší dorost A
Mladší dorost B
Starší žáci A (2009)
Starší žáci B (2010)
Mladší žáci A (2011)
Mladší žáci B (2012)
Starší přípravka A (2013)
Starší přípravka B (2014)
Mladší přípravka A (2015)
Mladší přípravka B (2016)
Předpřípravka A (2017)
Předpřípravka B (2018)
Fanzóna
Fanshop
Bazar
Fotogalerie
Videogalerie
Archiv
Sp
lupráce
Partnerský klub - SKS
Fyzioklinika
Mateřské školy
Základní školy
Kluby
SportFotbal
Výživa Dáša Černá
Mládež
Zimní liga
Jihovýchodní liga
Háje Cupy
Nábor hráčů
Nábor trenérů
Fotbalové kempy
Individuální tréninky
Rodiče
Členství v klubu
Pro rodiče
Ke stažení
Metodické články
Trénuj
Strečink
Zdravá výživa
Recepty
Kontakty
Vedení klubu
Trenéři a vedoucí
Mapy hřišť
Mapy tělocvičen a hal
Kantýna
FC Háje
Jižní Město
Oficiální web fotbalového klubu
úterý 30.4.2024
|
Klub
|
Přečteno: 124
Mateřina Cupy 2024
2.5.2024 | Přečteno: 52
Zemřel bývalý hráč Jiří Routek
11.4.2024 | Přečteno: 413
Zemřel trenér Jaroslav Brunát
7.4.2024 | Přečteno: 803
Čarodějnice 2024
5.4.2024 | Přečteno: 244
Jihovýchodní liga - Jaro 2024
26.3.2024 | Přečteno: 573
NÁBOR 2024
22.3.2024 | Přečteno: 955
Statut Klubová akademie - kategorie 5
17.3.2024 | Přečteno: 1257
Rozpis tréninků - jaro 2024
11.3.2024 | Přečteno: 391
Velikonoce na Hájích
9.3.2024 | Přečteno: 498
Hájecká U8 na společném tréninku se Slavií
26.2.2024 | Přečteno: 489
Shrnutí zimní ligy na Hájích
Zobrazit archiv
<
září 2020
>
Po
Út
St
Čt
Pá
So
Ne
1
2
3
Trenérská schůze
(03.09.2020 19:45 - 03.09.2020 21:00)
Více informací o akci
4
ZÁPAS:
4.9.2020, 17:00, Aritma UMT.
Aritma – FC Háje
21
:
27
Starší přípravka A (2013)
4.9.2020, 17:00, Aritma UMT.
Aritma – FC Háje
26
:
27
Starší přípravka B (2014)
5
ZÁPAS:
5.9.2020, 08:30, Háje UMT.
FC Háje – TJ Praga
1
:
8
Mladší žáci B (2012)
5.9.2020, 09:30, ZŠ Chaplinovo náměstí UMT.
FAAZ – FC Háje
15
:
0
Starší žáci B (2010)
5.9.2020, 10:00, Sokol Byškovice T.
Neratovice - Byškovice – FC Háje
3
:
1
Starší žáci A (2009)
5.9.2020, 10:15, Háje UMT.
FC Háje – Xaverov
3
:
1
Mladší dorost A
5.9.2020, 10:30, Nad Přehradou T.
FC Háje – Spoje
2
:
9
Muži A
5.9.2020, 11:00, ČAFC
ČAFC – FC Háje
Mladší přípravka B (2016)
5.9.2020, 12:00, Sokol Byškovice T.
Neratovice - Byškovice – FC Háje
1
:
3
Starší žáci B (2010)
5.9.2020, 13:00, Háje UMT.
FC Háje – Kunratice
1
:
8
Mladší žáci A (2011)
5.9.2020, 14:00, Ďáblice UMT.
SK Ďáblice – FC Háje
5
:
2
Mladší dorost A
5.9.2020, 14:00, Braník UMT.
Braník dívky – FC Háje
Mladší přípravka A (2015)
5.9.2020, 14:00, Braník UMT.
Braník dívky – FC Háje
Jihovýchodní liga
5.9.2020, 15:00, Háje UMT.
FC Háje – SK Libuš
24
:
10
Mladší přípravka A (2015)
5.9.2020, 16:00, Bohnice T.
Bohnice – FC Háje
3
:
3
Starší dorost
6
ZÁPAS:
6.9.2020, 09:15, Háje UMT.
FC Háje – Chodov
2
:
39
Starší přípravka A (2013)
6.9.2020, 10:00, Klánovice T.
Klánovice – FC Háje
10
:
1
Starší žáci C (2008+2009)
6.9.2020, 10:00, Hostivař
Hostivař – FC Háje
Mladší žáci C (2010+2011)
6.9.2020, 10:00, Hostivař
Hostivař – FC Háje
Jihovýchodní liga
6.9.2020, 13:15, Háje UMT.
FC Háje – ČAFC
22
:
38
Mladší přípravka A (2015)
6.9.2020, 15:00, Háje UMT.
FC Háje – ČAFC
38
:
16
Mladší přípravka B (2016)
6.9.2020, 17:00, Háje UMT.
FC Háje – Dubeč
0
:
0
Muži B
6.9.2020, 17:00, Nad Přehradou T.
FC Háje – SK Viktoria Žižkov
5
:
17
Mladší žáci B (2012)
6.9.2020, 17:00, Nad Přehradou T.
FC Háje – SK Viktoria Žižkov
6
:
10
Mladší žáci A (2011)
7
8
ZÁPAS:
8.9.2020, 15:30, Háje T.
FC Háje B – FC Háje
Starší přípravka C (2011+2012)
8.9.2020, 15:30, Háje T.
FC Háje B – FC Háje
Starší přípravka C (2011+2012)
8.9.2020, 15:30, Háje T.
FC Háje B – FC Háje
Jihovýchodní liga
9
10
ZÁPAS:
10.9.2020, 13:00, Střešovice
Turnaj – FC Háje
Starší přípravka B (2014)
10.9.2020, 17:00, Aritma UMT.
Aritma – FC Háje
33
:
2
Starší přípravka A (2013)
11
ZÁPAS:
11.9.2020, 17:00, Klánovice UMT.
Klánovice – FC Háje
33
:
1
Mladší přípravka A (2015)
12
ZÁPAS:
12.9.2020, 08:30, Háje UMT.
FC Háje – Dubeč
1
:
1
Starší žáci C (2008+2009)
12.9.2020, 09:30, Nad Přehradou T.
FC Háje – FC Zličín
5
:
3
Mladší dorost A
12.9.2020, 10:00, Tempo UMT.
Tempo – FC Háje
7
:
0
Muži A
12.9.2020, 10:30, Háje UMT.
FC Háje – ČAFC
26
:
34
Starší přípravka A (2013)
12.9.2020, 11:00, V Úžlabině UMT.
Junior – FC Háje
7
:
4
Mladší žáci A (2011)
12.9.2020, 11:00, Střešovice UMT.
Střešovice – FC Háje
12
:
49
Mladší přípravka A (2015)
12.9.2020, 11:00, Střešovice UMT.
Střešovice – FC Háje
22
:
46
Mladší přípravka B (2016)
12.9.2020, 12:15, Háje UMT.
FC Háje – ČAFC
29
:
20
Starší přípravka B (2014)
12.9.2020, 13:00, V Úžlabině UMT.
Junior – FC Háje
6
:
1
Mladší dorost A
12.9.2020, 14:00, Háje UMT.
FC Háje – Hostivař
2
:
1
Starší žáci B (2010)
12.9.2020, 17:00, Újezd nad Lesy T.
Újezd n. Lesy – FC Háje
1
:
2
Muži B
13
ZÁPAS:
13.9.2020, 10:00, Stadion Letka
Liberec – FC Háje
14
:
2
Mladší žáci B (2012)
13.9.2020, 10:00, Stadion Letka T.
Liberec – FC Háje
18
:
1
Mladší žáci A (2011)
13.9.2020, 13:00, Nad Přehradou T.
FC Háje – Most
1
:
0
Starší žáci A (2009)
13.9.2020, 15:00, Nad Přehradou T.
FC Háje – Most
6
:
3
Starší žáci B (2010)
13.9.2020, 17:00, Nad Přehradou T.
FC Háje – Junior
6
:
0
Starší dorost
14
15
16
ZÁPAS:
16.9.2020, 13:00, Kolovraty
Turnaj – FC Háje
Mladší žáci B (2012)
17
ZÁPAS:
17.9.2020, 13:00, Poříčí nad Sázavou
Turnaj – FC Háje
Mladší žáci A (2011)
17.9.2020, 17:00, Kyje UMT.
Kyje – FC Háje
7
:
0
Mladší žáci B (2012)
18
19
ZÁPAS:
19.9.2020, 08:30, Háje UMT.
FC Háje – Dolní Chabry
8
:
0
Mladší žáci A (2011)
19.9.2020, 09:00, Xaverov UMT.
Xaverov – FC Háje
2
:
2
Starší žáci B (2010)
19.9.2020, 10:15, Háje UMT.
FC Háje – Braník
0
:
6
Mladší dorost A
19.9.2020, 10:30, Nad Přehradou T.
FC Háje – Troja
2
:
3
Muži A
19.9.2020, 11:15, Xaverov UMT.
Xaverov – FC Háje
10
:
0
Starší žáci C (2008+2009)
19.9.2020, 12:30, Háje UMT.
FC Háje – Újezd n. Lesy
4
:
2
Mladší žáci B (2012)
19.9.2020, 14:30, Háje UMT.
FC Háje – Cholupice
16
:
11
Mladší přípravka A (2015)
19.9.2020, 14:45, Podolí T.
Podolí – FC Háje
14
:
9
Starší přípravka A (2013)
19.9.2020, 16:00, Háje UMT.
FC Háje – ČAFC
Starší přípravka C (2011+2012)
19.9.2020, 16:00, Háje UMT.
FC Háje – SK Čechie Smíchov
Starší přípravka C (2011+2012)
19.9.2020, 16:00, Háje UMT.
FC Háje – ČAFC
Jihovýchodní liga
19.9.2020, 16:30, Podolí T.
Podolí – FC Háje
35
:
13
Starší přípravka B (2014)
19.9.2020, 17:30, Zličín T.
FAAZ – FC Háje
5
:
2
Mladší dorost A
20
ZÁPAS:
20.9.2020, 10:00, Vědomice T.
Roudnice nad Labem – FC Háje
0
:
4
Starší žáci A (2009)
20.9.2020, 10:30, Schulhoffova UMT.
FC Háje – ČAFC
Mladší přípravka A (2015)
20.9.2020, 10:30, Schulhoffova UMT.
FC Háje – Braník dívky
Mladší přípravka B (2016)
20.9.2020, 10:30, Schulhoffova UMT.
FC Háje – ČAFC
Jihovýchodní liga
20.9.2020, 12:00, Vědomice T.
Roudnice nad Labem – FC Háje
7
:
0
Starší žáci B (2010)
20.9.2020, 12:45, Háje UMT.
FC Háje – Admira
24
:
34
Mladší přípravka A (2015)
20.9.2020, 14:30, Háje UMT.
FC Háje – Admira
34
:
10
Mladší přípravka B (2016)
20.9.2020, 16:00, Nad Přehradou T.
FC Háje – Střešovice
11
:
14
Mladší žáci B (2012)
20.9.2020, 16:00, Nad Přehradou T.
FC Háje – Střešovice
9
:
2
Mladší žáci A (2011)
20.9.2020, 16:30, Kopanina T.
Př. Kopanina – FC Háje
1
:
6
Starší dorost
20.9.2020, 16:30, Schulhoffova UMT.
FC Háje – Vinoř
10
:
15
Starší přípravka A (2013)
20.9.2020, 16:30, Háje UMT.
FC Háje – Kbely
1
:
7
Muži B
21
22
ZÁPAS:
22.9.2020, 13:00, Xaverov
Turnaj – FC Háje
Mladší přípravka B (2016)
23
ZÁPAS:
23.9.2020, 13:00, Zličín
Turnaj – FC Háje
Mladší přípravka A (2015)
24
25
ZÁPAS:
25.9.2020, 15:00, Juliska UMT.
Dukla – FC Háje
6
:
1
Starší žáci A (2009)
25.9.2020, 17:00, Juliska UMT.
Dukla – FC Háje
4
:
0
Starší žáci B (2010)
25.9.2020, 17:00, Kunratice T.
Kunratice – FC Háje
28
:
14
Mladší přípravka A (2015)
26
ZÁPAS:
26.9.2020, 08:30, Háje UMT.
FC Háje – Union Žižkov
7
:
3
Starší žáci C (2008+2009)
26.9.2020, 10:15, Háje UMT.
FC Háje – Xaverov
0
:
0
Mladší žáci A (2011)
26.9.2020, 10:30, Uhříněves T.
Uhříněves – FC Háje
2
:
2
Muži A
26.9.2020, 12:00, Háje UMT.
FC Háje – Admira
17
:
24
Starší přípravka A (2013)
26.9.2020, 13:45, Háje UMT.
FC Háje – Admira
57
:
11
Starší přípravka B (2014)
26.9.2020, 16:00, Háje UMT.
FC Háje – Uhříněves
8
:
0
Mladší dorost A
27
28
ZÁPAS:
28.9.2020, 14:45, Háje UMT.
FC Háje – Dolní Chabry
3
:
1
Starší dorost
28.9.2020, 14:45, Dolní Počernice T1.
D. Počernice – FC Háje
10
:
2
Mladší žáci B (2012)
28.9.2020, 15:00, Ruzyně T.
Ruzyně – FC Háje
17
:
5
Starší přípravka A (2013)
28.9.2020, 15:30, Braník
Braník – FC Háje
5
:
6
Mladší žáci B (2012)
28.9.2020, 15:30, Braník T.
Braník – FC Háje
11
:
6
Mladší žáci A (2011)
28.9.2020, 16:30, Střížkov UMT.
FA Praha – FC Háje
3
:
3
Mladší dorost A
28.9.2020, 16:30, Hostivař T.
Hostivař – FC Háje
17
:
40
Mladší přípravka B (2016)
28.9.2020, 17:00, Háje UMT.
FC Háje – D. Počernice
1
:
2
Starší žáci B (2010)
29
ZÁPAS:
29.9.2020, 13:00, Uhříněves
Turnaj – FC Háje
Starší přípravka A (2013)
30
ZÁPAS:
30.9.2020, 13:00, Tempo
Turnaj – FC Háje
Mladší žáci B (2012)
Aktuality
15.4.2024
III. Výběr PFS U17
Do třetího, posledního, kempu PFS byli vybraní háječtí hráči: Tadeáš Balon, Václav Brož, Jan Kuneš, Matěj Sobotka, Jan Šesták. Gratulujeme!
5.4.2024
TM UEFA B
Hájecký trenér Lukáš Feňa úspěšně zvládl zkoušky a stal se držitelem licence UEFA B trenér mládeže. Gratulujeme!
31.3.2024
FAČR C licence
Hájecký trenér Hynek Horák úspěšné absolvoval kurz FAČR C licence.
25.3.2024
Velikonoční svátky
Ve čtvrtek 28.3, v pátek 29.3. a v pondělí 1.4. jsou zrušeny všechny tréninky mládeže.
7.3.2024
Výběr PFS U17
Do výběru na 2. kemp pořádaný Pražským fotbalovým svazem se dostali háječtí dorostenci Václav Brož, Petr Dík a Jan Kuneš. Gratulujeme!
1.3.2024
Kemp PFS U13
Na kemp výběru Prahy U13 byli nominováni háječtí hráči - Antonín David, Jakub Jelínek, Jakub Suchánek, Kryštof Vlach. Gratulujeme.
28.1.2024
Pololetní prázdniny
Vzhledem k pololetním prázdninám se v pátek 2.2.2024 ruší tréninky mládežnických kategorií.
Rozpis tréninků
jaro
Individuální tréninky
NÁBOR
2024
Fotbalové kempy 2024
Zimní liga 23/24
FanShop
Klubová akademie
Partner
SK Slavia Praha
Příručka hájeckého rodiče
Členství FAČR
Metodické
články
Jihovýchodní liga
Sledujte nás na Facebooku
Sledujte nás na Instagramu
Partneři