Fanzóna

Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V říjnu 2011 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
1.10.Motorlet Praha - HájeKlub Termín zápasu v sobotu ráno od 9:00 není pro nás, starší přípravku (2002), zrovna ideální, ale v utkání s Motorletem jsme to změnili a hráli jsme od začátku do konce. Po výborném výkonu se Slavií Praha jsme potvrdili vzrůstající tendenci i dnes. Stejně jako na Aritmě jsme měli na střídání pouze jednoho hráče a na hřišti č. 1 odehrála základní sestava celý zápas.
2.10.Jak učí fotbal děti a mládež Holanďané?Klub

Ve čtvrtek dopoledne jsme se s Míšou Horníkem zúčastnili přednášky na téma výchovy mládeže v holandském fotbalu. Přednáška byla připravena pro školení trenérů A licence, nicméně kdo vyjádřil zájem se účastnit, tak mohl také přijít. My jsme samozřejmě této příležitosti využili, neboť nás jiné směry výchovy mládeže zajímají.

2.10.Mladší žáci - foto ze zápasůKlubV článků naleznete fotky ze zápasů mladších žáků s Pragovkou (remíza 0:0) a s Nuslemi (výhra 2:1).
3.10.FC H Á J E "B" - FC T E M P O "B" 6 : 0 /2:0/Klub Béčko si s chutí proti Tempu zastřílelo. Kuba Reichmann zaznamenal hattrick a branky vstřelili i další netradiční střelci.
3.10.St.ž. "A" - Tři zápasy = výhra , plichta , výhraKlub 7:1 (3:1) 2:2 (2:1) 0:1 (0:1)
3.10.FC Háje "A" - Libuš 1:0 (0:0)Klub Už čtyři zápasy v řadě nepoznali fotbalisté Hájů hořkost porážky. V čtvrtém případě doma porazili Libuš a v tabulce jsou tak nejlepším týmem z Prahy 4. Právě před Libuší, kterou bodově Háje dostihly a dostaly se před ní díky lepšímu skore. Domácí postrádali kanonýra Souchu, hostům chyběl Tomáš Moravec, Putík a Pohořelý. Rozhodující okamžik zápasu přišel po hodině hry z kopačky domácího Boháče.
9.10.Muži B - 1B třída FC Háje JM - Satalice 3:0 (0:0)Klub Utkání se hrálo za chladného podzimního počasí, kdy ve 35´vysvitlo slunce až do 65´. Pískal hodně chybující Kalcovský Petr, ar1 Šoltés Michal, ar2 Theimer Lukáš a DS Kutil Ivan.
10.10.FC Háje "A" - Kunratice 0:4 (0:0)Klub Ještě po 7.kole se Háje vyhřívaly na popředí tabulky. V sobotu dostaly důrazný políček. Inkasovaly na domácím hřišti čtyři góly od Kunratic. Po serii zápasů, kdy sbíraly body, se Háje vrátily zpátky na zem. Tvrdý knock out jim zasadily Kunratice po půlhodině hry. V jejich dresu se blýskla nová posila, Robert Jůzek, který přišel z Podolí a hned dal dva góly.
10.10.Předpřípravka 2005 - HostivařKlubVe dnech 21.9. a 7.10. jsme odehráli první dvě přátelská utkání v této sezóně. Pro většinu kluků to byla i první utkání v životě. V září jsme hráli s Hostivaří doma na trávě, v pátek jsme na oplátku jeli na hostivařský pažit.
11.10.Háje - Tempo PrahaKlub V neděli dopoledne jsme na našem hřišti přivítali tým FC Tempo Praha. Počasí se nám z krásných slunečných dnů změnilo v typický sychravý podzim a někteří z nás již museli vytáhnout rukavice a čepice ze skříní. Stejně jako počasí se změnil i náš výkon. Oproti minulým zápasům jsme předvedli pouze zlomek toho, co je v nás.
12.10.Víte, že ...Klub... pro letošní sezónu byly zrušeny tabulky v kategorii mladších přípravek?
13.10.PSK UNION - ST.Ž. "A" 0:16 (0:5)KlubV neděli při pošmourném odpoledni jsme navštívili stašnický PSK Union.
14.10.Šunkové hody na HájíchKlub Vážení hráči, trenéři, rodiče, přátelé klubu, vedení FC Háje by Vás rádo pozvalo na neformální hostinu příští sobotu 22.10. na Hájích. Společně se nadlábneme skvělým grilovaným masem, které pro Vás Háje ve spolupráci s hlavním grilovačem Lubošem Nevečeřalem zajistilo a připravilo (pití si hradí každý sám). Začátek je plánován na 11:00 v areálu K jezeru. Budeme se těšit na Vaši hojnou účast. FC Háje JM
14.10.St. př. 2001 - FC Tempo PrahaKlub Minulou sobotu v tuhé zimě odehrála starší přípravka mistrovské utkání proti Tempu. Ač se zdálo být utkání vcelku vyrovnané, Tempo mělo přeci jen více ze hry a zaslouženě vyhrálo.
15.10.C H O D O V - FC H Á J E "B" 3 : 1 /2:1/Klub Derby Prahy 11 skončilo vítězstvím domácích, kteří se hned v úvodu dostali do dvoubrankového vedení, které jsme již nedokázali otočit.
16.10.Sparta Praha - HájeKlub V pravé sobotní poledne začínal zápas, ve kterém jsme se (2002) střetli se Spartou Praha v jejich tréninkovém areálu na jednom ze sedmi travnatých hřišť. Výsledek není opět vůbec důležitý a předvedený výkon byl jednoznačně lepší než v minulém zápase.
17.10.Loko Vltavín "B" - FC Háje "A" 6:1 (4:0)KlubZnačně nevyrovnané výkony i výsledky provázejí na podzim v přeboru B-tým Loko Vltavín. Svěřenci trenéra Milana Šafra šli do utkání s Háji s hrozivou domácí bilancí v podobě zisku jediného bodu z pěti zápasů. Tentokrát ale zabrali naplno a rozstříleli soupeře z Jižního Města 6:1. U čtyř branek domácích byl kapitán Tomáš Krimlák, po sedmi minutách druhého poločasu se však zranil a musel odstoupit.
19.10.Sparta - St. př. 2001Klub V sobotu čekal na kluky v rámci Elity další těžký zápas, tentokrát se Spartou. Kluci však utkání zvládli velmi dobře, Spartě nedali nic zadarmo a nastříleli 4x více branek, než proti Tempu.
22.10.Pražský Přebor muži 12 kolo - FC Háje JM - Královice 4:2 (3:0)KlubBoháč z Hájů hattrickem sestřelil Královice Jen na jednu branku se hrálo v sobotu dopoledne na Hájích. V prvním poločase útočily směrem k hostivařské přehradě domácí Háje a vytvořily si třígólový náskok. Po změně stran ovšem Královice zápas hodně zdramatizovaly, dostaly se do tlaku, ale dokázaly dát pouze dva góly. V závěru pojistil výhru domácích Boháč, který vstřelil svůj první hattrick v přeboru.
23.10.FC H Á J E "B" - ÚJEZD Praha 4 2 : 1 /1:0/Klub V dnešním zápase s nedalekým soupeřem padly 2 červené karty. Výhru jsme si však zasloužily a předskočili tak dnešního soupeře v tabulce.
Další stránky
12>>