Fanzóna

Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V dubnu 2014 vyšly tyto články:

Další stránky
123>>
30.4.FC Háje JM B - Ďáblice B 1:1 (1:0)Petr Lojda

Vzhledem k tomu, že Šeberov odhlásil mužstvo ze soutěže jsme měli minulý víkend volno. Mysleli jsme, že tentokrát nebude nouze o hráče. Bohužel opak byl pravdou. V týmech mužů řádí jakýsi vir zranění. K dlouhodobě zraněným  přibyli v minulém týdnu další, Bičanik(sval), Boháč(koleno), Bednář(zlomená ruka), Lojda(vaz v kotníku), Sojka(pata).

30.4.Admira Praha - Mladší přípravka 2006Otmar Mansour

V neděli jsme za krásného počasí přijeli na hřiště Admiry, kde jsme sehráli zápas na krásném pažitu. Utkáním nás provázelo sluníčko.

30.4.Admira Praha - Mladší přípravka 2005Tadeáš Kubů

Na hřiště Admiry jsme v neděli odpoledne přijeli za krásného počasí a v příjemném duchu se pak nesl celý zápas.

30.4.Na Hájích proběhl další McDonalds cup Otmar Mansour

Čtvrteční a páteční dopoledne v minulém týdnu patřilo již 17. ročníku turnaje McDonalds Cup. Ve čtvrtek se odehrála 1. kategorie, tedy mladší děti (1.-3.), v pátek 2. kategorie. Na oba dny nám vyšlo krásné počasí. 

29.4.Dolní Počernice – Ml. žáci B 1:6 (0:4)Viliam Krbúšik

V neděli jsme za krásného počasí zavítali na zápas 4. jarního kola do Počernic. Soupeř se nacházel na 3. místě, tak jsme věděli, že to bude náročný zápas, protože soupeř se chtěl na nás v tabulce dotáhnout.

29.4.EON Junior Cup ročník 2004Peter Bíro

V sobotu se ročník 2004 zúčastnil tradičního turnaje pro kategorii U10 Eon Junior Cup. Letos se hrálo ve Voticích a svou účastí potěšil děti i bývalý reprezentační útočník Milan Baroš.

29.4.FSC Libuš - FC Háje JM 0:2www.fotbalpraha.cz

Šestkát v řadě zněl z kabiny fotbalistů Libuše vítězný chorál. Posedmé se to nepovedlo. Na její hřiště přijel rival z Prahy 4 Háje a odvezl si všechny tři body. Úvodní třicetiminutovka patřila sice domácím, ale jejich herní převaha gólový efekt nepřinesla. Po přestávce převzali taktovku zápasu hosté a dvěma góly strhli vítězství na svou stranu.

29.4.Starší přípravka 2004 - ČAFC PrahaPeter Bíro

V dnešním utkání jsme narazili během dvou dnů opět na ČAFC, se kterou jsme v předchozím dnu prohráli. Soupeř byl pozitivně naladěn, z předchozího dne, kdy se probojoval až do semifinále.  A jejich hráč s číslem 10. se stal nejlepším na turnaji. Dnes jsme neodehráli špatné utkání, rozhodovali individuální chyby a neproměňování šancí. 

28.4.Aritma Praha - Mladší přípravkaTomáš Gabík

V pátek 25.4. jsme se společně sešli k dalšímu letošnímu zápasu, tentokrát náš mix hráčů ročníku 2005 a 2006 hostila pražská Aritma.

28.4.Újezd nad Lesy - Mladší přípravka 2005Matěj Soucha

V pátek jsme odehráli zápas s Újezdem.

28.4.Mladší žáci C - Čechie Smíchov 2:5Martin Tichý

Domácí utkání proti Čechii Smíchov, která nás při posledním měření sil přestřílela vysoko 12 : 4, nabídlo tentokráte zcela jiný projev našich žáků.

24.4.Mladší přípravka 2006 - StodůlkyOtmar Mansour, Jan Špinka

Minulý čtvrtek jsme předehrávali velikonoční zápas proti Stodůlkám. Utkání bylo gólově vyrovnané a celkem i hrou, která se postupně každou čtvrtinu zlepšovala.

22.4.Spring cup pro ročník 2004 - 4.místoPeter Bíro

Na Velikonoce se ročník 2004 zúčastnil turnaje s mezinárodní účastí, která však u kategorie přípravek nebyla tak zásadní, ale kluci se alespoň v jednom utkání mohli porovnat s Italy. 

22.4.FK Zlíchov 1914 - Mladší žáci C 9:4Martin Tichý

Na velikonoční pondělí odehráli mladší žáci C mistrák na Zlíchově. Všichni dorazili na utkání včas.

22.4.Viktoria Žižkov - FC Háje JM 1:1 (0:1)www.fotbalpraha.cz

 Domácí s dvěma dorostenci v základu a s dvěma na lavičce. Hosté bez svého špílmachra Janouška. Tak začal souboj Viktorie Žižkov B a Hájů. Soupeři se nakonec rozešli s remízou 1:1, se kterou byli spokojeni oba trenéři. Důvod? Byl to zápas dvou rozdílných poločasů. V tom prvním byli lepší hosté, v tom druhém domácí. Zápas to byl především bojovný s minimem šancí.

22.4.ČARODĚJNICE NA HÁJÍCH A PŘÍPRAVA NA MS 2014 VE FOTBALERenata Klíčová

Ve středu 30.4.2014 se na hřišti uskuteční čarodějnický rej. Rozhodli jsme se tento svátek oslavit netradičně. Pro malé fotbalisty jsme připravili veselé soutěže a pozor, po splnění těchto fotbalových disciplín účastníci dostanou ALBUM MS 2014 VE FOTBALE. Dále vás čeká táborák, opékání špekáčků a dobrá nálada. Proto neváhejte a přijďte k nám na hřiště. Fotbalové soutěže se budou konat od 16.30 – 18.30hod., v této době můžete album na samolepky fotbalistů získat, čekají i další překvapení. Těšíme se na vás vedení FC Háje.

17.4.FC Háje JM B - Tempo B 3:0 (1:0)Petr Lojda

V neděli 13.4. odpoledne jsme nastoupili k domácímu utkání proti mužstvu FC Tempo. Vzhledem k tomu, že jsme na jaře ještě nevyhráli, náš cíl byl jasný, vítězství. V sobotu dopoledne byl ale zahalen v husté mlze, stejně jako udržení Slavie v první lize. 

17.4.ABC Braník - Starší přípravka 2004Peter Bíro

Zápas s Braníkem měl být vyrovnanou partií, aspoň dle posledních zápasů, které jsme sehráli, ale skutek utekl. Při pohledu na některé hráče si říkám, zda se již neviděli někde s pomlázkou.

16.4.Viktorka Žižkov - Mladší přípravka 2005David Prachař

V sobotu dopoledne jsme hráli zápas proti Viktorce Žižkov.

16.4.Mladší přípravka 2005 - SK HostivařMatěj Soucha, Tadeáš Kubů

V neděli jsme nastoupili na domácím hřišti na Schulhoffce proti soupeři z nedaleké Hostivaře.

Další stránky
123>>