Klub
Představení
Historie
Provozní informace
Filosofie
Partneři
Provozní řád areálu
KA5
Týmy
Muži A
Muži B
Starší dorost
Mladší dorost A
Mladší dorost B
Starší žáci A (2009)
Starší žáci B (2010)
Mladší žáci A (2011)
Mladší žáci B (2012)
Starší přípravka A (2013)
Starší přípravka B (2014)
Mladší přípravka A (2015)
Mladší přípravka B (2016)
Předpřípravka A (2017)
Předpřípravka B (2018)
Fanzóna
Fanshop
Bazar
Fotogalerie
Videogalerie
Archiv
Sp
lupráce
Partnerský klub - SKS
Fyzioklinika
Mateřské školy
Základní školy
Kluby
SportFotbal
Výživa Dáša Černá
Mládež
Zimní liga
Jihovýchodní liga
Háje Cupy
Nábor hráčů
Nábor trenérů
Fotbalové kempy
Individuální tréninky
Rodiče
Členství v klubu
Pro rodiče
Ke stažení
Metodické články
Trénuj
Strečink
Zdravá výživa
Recepty
Kontakty
Vedení klubu
Trenéři a vedoucí
Mapy hřišť
Mapy tělocvičen a hal
Kantýna
FC Háje
Jižní Město
Oficiální web fotbalového klubu
úterý 30.4.2024
|
Klub
|
Přečteno: 97
Mateřina Cupy 2024
2.5.2024 | Přečteno: 15
Zemřel bývalý hráč Jiří Routek
11.4.2024 | Přečteno: 399
Zemřel trenér Jaroslav Brunát
7.4.2024 | Přečteno: 688
Čarodějnice 2024
5.4.2024 | Přečteno: 223
Jihovýchodní liga - Jaro 2024
26.3.2024 | Přečteno: 559
NÁBOR 2024
22.3.2024 | Přečteno: 832
Statut Klubová akademie - kategorie 5
17.3.2024 | Přečteno: 1239
Rozpis tréninků - jaro 2024
11.3.2024 | Přečteno: 382
Velikonoce na Hájích
9.3.2024 | Přečteno: 490
Hájecká U8 na společném tréninku se Slavií
26.2.2024 | Přečteno: 479
Shrnutí zimní ligy na Hájích
Zobrazit archiv
<
květen 2018
>
Po
Út
St
Čt
Pá
So
Ne
1
ZÁPAS:
1.5.2018, 10:00, Kolovraty T.
Turnaj – FC Háje
Předpřípravka A (2017)
1.5.2018, 13:00, Řeporyje T.
Turnaj – FC Háje
Mladší žáci A (2011)
1.5.2018, 13:30, Háje UMT
FC Háje – Chodov
1
:
2
Starší žáci B (2010)
1.5.2018, 14:00, Eden
Turnaj – FC Háje
Starší přípravka A (2013)
1.5.2018, 15:15, Háje UMT
FC Háje – Junior
13
:
1
Starší žáci A (2009)
1.5.2018, 15:30, Hovorčovická T.
Admira – FC Háje
21
:
14
Starší přípravka A (2013)
1.5.2018, 17:00, Háje UMT
FC Háje – SK Ďáblice B
2
:
5
Muži B
1.5.2018, 17:00, Hovorčovická T.
Admira – FC Háje
17
:
15
Starší přípravka B (2014)
2
ZÁPAS:
2.5.2018, 17:15, Schulhoffova UMT
FC Háje – Aritma
24
:
21
Mladší přípravka B (2016)
2.5.2018, 18:30, Slavia Praha UMT
Slavia dívky – FC Háje
3
:
4
Starší žáci B (2010)
3
ZÁPAS:
3.5.2018, 17:15, Háje UMT
FC Háje – SK Praha 4
4
:
5
Mladší žáci B (2012)
3.5.2018, 17:15, Schulhoffova UMT
FC Háje – Aritma
22
:
21
Mladší přípravka A (2015)
4
ZÁPAS:
4.5.2018, 18:00, TCM Strahov UMT
Sparta dívky – FC Háje
0
:
9
Starší žáci A (2009)
5
ZÁPAS:
5.5.2018, 08:30, Háje UMT
FC Háje – SK Libuš
4
:
0
Mladší dorost A
5.5.2018, 08:45, H. Počernice UMT
Xaverov – FC Háje
5
:
2
Mladší žáci A (2011)
5.5.2018, 09:00, Schulhoffova UMT
FC Háje – Třeboradice
4
:
18
Starší přípravka B (2014)
5.5.2018, 11:30, Háje UMT
FC Háje – FK Viktoria Žižkov
5
:
3
Mladší žáci A (2011)
5.5.2018, 11:30, Háje UMT
FC Háje – FK Viktoria Žižkov
2
:
8
Mladší žáci B (2012)
5.5.2018, 17:00, Háje UMT
D. Počernice – FC Háje
6
:
1
Muži B
6
ZÁPAS:
6.5.2018, 10:00, Lomská T.
Litvínov – FC Háje
1
:
0
Starší žáci A (2009)
6.5.2018, 12:00, Lomská T.
Litvínov – FC Háje
4
:
0
Starší žáci B (2010)
6.5.2018, 17:00, Kunratice T.
Kunratice – FC Háje
2
:
0
Muži A
7
8
ZÁPAS:
8.5.2018, 13:30, Háje UMT
FC Háje – Čakovice
3
:
3
Starší přípravka A (2013)
8.5.2018, 15:00, Horní Měcholupy
Turnaj – FC Háje
Předpřípravka A (2017)
8.5.2018, 15:00, Horní Měcholupy
Turnaj – FC Háje
Předpřípravka B (2018)
8.5.2018, 15:15, Háje UMT
FC Háje – Xaverov
18
:
32
Starší přípravka B (2014)
8.5.2018, 17:00, Háje UMT
FC Háje – Xaverov
6
:
4
Starší přípravka A (2013)
9
10
ZÁPAS:
10.5.2018, 17:30, Háje T.
FC Háje – Podolí
22
:
37
Mladší přípravka A (2015)
11
ZÁPAS:
11.5.2018, 16:30, ČAFC UMT
SK Hamr – FC Háje
11
:
8
Starší přípravka B (2014)
11.5.2018, 17:00, Čechie Smíchov T.
SK Čechie Smíchov – FC Háje
8
:
8
Mladší přípravka A (2015)
12
ZÁPAS:
12.5.2018, 08:30, Háje UMT
FC Háje – Braník
0
:
6
Mladší dorost A
12.5.2018, 09:00, Schulhoffova UMT
FC Háje – Březiněves
1
:
15
Mladší žáci B (2012)
12.5.2018, 09:00, Schulhoffova UMT
FC Háje – Březiněves
Jihovýchodní liga
12.5.2018, 10:15, Kyje UMT.
Kyje – FC Háje
4
:
1
Muži B
12.5.2018, 13:15, Mikulova UMT
Dukla JM – FC Háje
15
:
28
Starší přípravka B (2014)
12.5.2018, 14:00, Háje T.
FC Háje – Podolí
41
:
28
Mladší přípravka B (2016)
12.5.2018, 15:00, Kolovraty UMT
Sokol Kolovraty – FC Háje
7
:
2
Mladší žáci A (2011)
12.5.2018, 15:00, Mikulova UMT
Dukla JM – FC Háje
32
:
7
Starší přípravka A (2013)
13
ZÁPAS:
13.5.2018, 10:00, Jiřetín pod Jedlovou
Varnsdorf – FC Háje
4
:
7
Mladší žáci A (2011)
13.5.2018, 10:00, Jiřetín pod Jedlovou
Varnsdorf – FC Háje
4
:
1
Mladší žáci B (2012)
13.5.2018, 11:00, Háje UMT
FC Háje – Střešovice
4
:
2
Starší žáci B (2010)
13.5.2018, 11:45, ČAFC UMT
ČAFC – FC Háje
16
:
5
Mladší žáci B (2012)
13.5.2018, 12:45, Háje UMT
FC Háje – Střešovice
5
:
0
Starší žáci A (2009)
13.5.2018, 15:15, Háje UMT
FC Háje – Meteor
8
:
5
Starší přípravka A (2013)
13.5.2018, 15:15, Háje UMT
FC Háje – Hrdlořezy
Starší přípravka B (2014)
13.5.2018, 15:15, Háje UMT
FC Háje – Hrdlořezy
Jihovýchodní liga
13.5.2018, 17:00, Troja T.
Troja – FC Háje
5
:
2
Muži A
13.5.2018, 17:00, Kolovraty UMT
Sokol Kolovraty – FC Háje
2
:
12
Starší žáci A (2009)
13.5.2018, 17:00, Háje UMT
FC Háje – Dubeč
2
:
2
Starší žáci B (2010)
13.5.2018, 17:00, Lochkov T.
Lochkov – FC Háje
7
:
12
Mladší přípravka A (2015)
13.5.2018, 17:00, Schulhoffova UMT
FC Háje – Bohnice
Mladší přípravka A (2015)
13.5.2018, 17:00, Schulhoffova UMT
FC Háje – Braník
Mladší přípravka B (2016)
13.5.2018, 17:00, Schulhoffova UMT
FC Háje – Bohnice
Jihovýchodní liga
14
15
16
17
18
19
ZÁPAS:
19.5.2018, 08:30, Háje UMT
FC Háje – Hostivař
9
:
0
Starší žáci A (2009)
19.5.2018, 08:30, Schulhoffova UMT
FC Háje – Čakovice
6
:
9
Starší přípravka B (2014)
19.5.2018, 10:30, Háje UMT
FC Háje – TJ Praga
1
:
0
Muži A
19.5.2018, 14:00, Háje UMT
FC Háje – Admira
8
:
0
Mladší žáci A (2011)
19.5.2018, 14:00, Háje UMT
FC Háje – Admira
2
:
18
Mladší žáci B (2012)
20
ZÁPAS:
20.5.2018, 10:00, Jiřetín pod Jedlovou
Varnsdorf – FC Háje
0
:
6
Starší žáci A (2009)
20.5.2018, 10:00, Háje UMT
FC Háje – Meteor
11
:
20
Starší přípravka B (2014)
20.5.2018, 11:30, Bohnice T.
Bohnice – FC Háje
6
:
1
Starší přípravka A (2013)
20.5.2018, 11:45, Jiřetín pod Jedlovou
Varnsdorf – FC Háje
2
:
1
Starší žáci B (2010)
20.5.2018, 11:45, Háje UMT
FC Háje – Meteor
0
:
8
Starší přípravka A (2013)
20.5.2018, 12:30, Mikulova UMT
Dukla JM – FC Háje
26
:
19
Mladší přípravka A (2015)
20.5.2018, 12:30, Braník UMT
Braník – FC Háje
Starší přípravka B (2014)
20.5.2018, 12:30, Braník UMT
Braník – FC Háje
Jihovýchodní liga
20.5.2018, 13:30, Háje UMT
FC Háje – SK Újezd P4
4
:
1
Mladší žáci A (2011)
20.5.2018, 14:15, Mikulova UMT
Dukla JM – FC Háje
24
:
12
Mladší přípravka B (2016)
20.5.2018, 15:15, Háje UMT
FC Háje – Kunratice
2
:
7
Mladší žáci B (2012)
20.5.2018, 17:00, Schulhoffova UMT
FC Háje – ELFA
Mladší přípravka A (2015)
20.5.2018, 17:00, Schulhoffova UMT
FC Háje – ELFA
Mladší přípravka B (2016)
20.5.2018, 17:00, Háje UMT
FC Háje – Třeboradice B
1
:
3
Muži B
20.5.2018, 17:00, Schulhoffova UMT
FC Háje – SK Újezd P4
8
:
14
Mladší přípravka A (2015)
21
22
23
ZÁPAS:
23.5.2018, 18:00, Kopanina T.
Př. Kopanina – FC Háje
1
:
6
Mladší dorost A
24
ZÁPAS:
24.5.2018, 17:45, Královice T.
Královice – FC Háje
10
:
10
Mladší žáci A (2011)
25
26
ZÁPAS:
26.5.2018, 10:00, Cholupice T.
Cholupice – FC Háje
15
:
11
Mladší přípravka A (2015)
26.5.2018, 10:30, Hostivař T.
Hostivař – FC Háje
5
:
1
Muži A
26.5.2018, 10:30, Štěrboholy T.
FC Háje – Karlovy Vary
4
:
2
Starší žáci B (2010)
26.5.2018, 10:45, Háje UMT
FC Háje – Kbely
14
:
9
Starší přípravka A (2013)
26.5.2018, 10:45, Háje UMT
FC Háje – FK Viktoria Žižkov
6
:
10
Starší přípravka B (2014)
26.5.2018, 12:15, Štěrboholy T.
FC Háje – Karlovy Vary
0
:
5
Starší žáci A (2009)
26.5.2018, 15:15, Vítkov T.
Union Žižkov – FC Háje
2
:
7
Mladší žáci B (2012)
Rodinná výzva
(26.05.2018 10:00 - 00:00)
Více informací o akci
27
ZÁPAS:
27.5.2018, , Schulhoffova UMT
FC Háje – VOLNÉ
Mladší přípravka B (2016)
27.5.2018, 12:45, Praga T.
TJ Praga – FC Háje
0
:
3
Mladší dorost A
27.5.2018, 13:00, Dolní Chabry T.
Dolní Chabry – FC Háje
8
:
4
Mladší žáci B (2012)
27.5.2018, 13:00, Dolní Chabry T.
Dolní Chabry – FC Háje
Jihovýchodní liga
27.5.2018, 13:15, Horní Počernice UMT
Xaverov – FC Háje
27
:
25
Mladší přípravka B (2016)
27.5.2018, 15:00, Vědomice
Roudnice nad Labem – FC Háje
5
:
2
Mladší žáci B (2012)
27.5.2018, 15:00, Horní Počernice UMT
Xaverov – FC Háje
40
:
33
Mladší přípravka A (2015)
27.5.2018, 15:00, Vědomice
Roudnice nad Labem – FC Háje
3
:
3
Mladší žáci A (2011)
27.5.2018, 15:15, Háje UMT
FC Háje – Motorlet
6
:
6
Starší přípravka A (2013)
27.5.2018, 15:30, Chaplinovo náměstí UMT
Barrandov – FC Háje
Mladší přípravka A (2015)
27.5.2018, 15:30, Chaplinovo náměstí UMT
Barrandov – FC Háje
Jihovýchodní liga
27.5.2018, 17:00, Vršovice T.
Vršovice – FC Háje
4
:
2
Muži B
27.5.2018, 17:00, Cholupice T.
Cholupice – FC Háje
2
:
5
Starší žáci A (2009)
27.5.2018, 17:00, Háje UMT
FC Háje – VOLNÉ
Starší žáci B (2010)
28
29
30
ZÁPAS:
30.5.2018, 16:15, Dolní Počernice T
FK Viktoria Žižkov – FC Háje
5
:
3
Starší žáci B (2010)
30.5.2018, 18:00, Dolní Počernice T.
FK Viktoria Žižkov – FC Háje
4
:
2
Starší žáci A (2009)
Nábor chlapců a dívek na fotbal
(30.05.2018 17:15 - 00:00)
Více informací o akci
31
ZÁPAS:
31.5.2018, 17:30, Admira UMT.
Admira – FC Háje
30
:
29
Mladší přípravka B (2016)
Trénink náborovaných dětí
(31.05.2018 17:15 - 00:00)
Více informací o akci
Aktuality
15.4.2024
III. Výběr PFS U17
Do třetího, posledního, kempu PFS byli vybraní háječtí hráči: Tadeáš Balon, Václav Brož, Jan Kuneš, Matěj Sobotka, Jan Šesták. Gratulujeme!
5.4.2024
TM UEFA B
Hájecký trenér Lukáš Feňa úspěšně zvládl zkoušky a stal se držitelem licence UEFA B trenér mládeže. Gratulujeme!
31.3.2024
FAČR C licence
Hájecký trenér Hynek Horák úspěšné absolvoval kurz FAČR C licence.
25.3.2024
Velikonoční svátky
Ve čtvrtek 28.3, v pátek 29.3. a v pondělí 1.4. jsou zrušeny všechny tréninky mládeže.
7.3.2024
Výběr PFS U17
Do výběru na 2. kemp pořádaný Pražským fotbalovým svazem se dostali háječtí dorostenci Václav Brož, Petr Dík a Jan Kuneš. Gratulujeme!
1.3.2024
Kemp PFS U13
Na kemp výběru Prahy U13 byli nominováni háječtí hráči - Antonín David, Jakub Jelínek, Jakub Suchánek, Kryštof Vlach. Gratulujeme.
28.1.2024
Pololetní prázdniny
Vzhledem k pololetním prázdninám se v pátek 2.2.2024 ruší tréninky mládežnických kategorií.
Rozpis tréninků
jaro
Individuální tréninky
NÁBOR
2024
Fotbalové kempy 2024
Zimní liga 23/24
FanShop
Klubová akademie
Partner
SK Slavia Praha
Příručka hájeckého rodiče
Členství FAČR
Metodické
články
Jihovýchodní liga
Sledujte nás na Facebooku
Sledujte nás na Instagramu
Partneři