Fanzóna

Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V říjnu 2007 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
1.10.Ml.žáci A: HÁJE - LIBUŠ 3:1 (2:1)Klub Za velmi deštivého počasí jsme doma přivítali Libuš, kterou jsme doma chtěli porazit (na jaře nás porazili 10:1) což se nám nakonec také povedlo.
1.10.Mladší dorost - Přebor - 5. kolo:FC Háje - TJ Sokol Stodůlky 1:1 (1:0)KlubProti soupeři z druhého konce Prahy, Stodůlek, jsme nastoupili v extrémně nevlídném pátečním dopoledni a dvouzápasové čekání na gólový zápis jsme sice konečně přerušili, ale ani tentokrát jsme k prvnímu letošnímu vítězství nedokráčeli.
3.10.St. přípravka A - 5.kolo: Újezd P4 - FC Háje 0:3 (0:1)KlubV pátek dopoledne jsme zavítali na hřiště Újezdu P4, který stejně jako my nezískal v sezóně ani bod. Po zlepšených výkonech v minulých kolech, jsme tak věřili v první vítězství.
4.10.Mladší Přípravky "A" i "B" opět bez porážkyKlub"Béčko" hrálo o pátečním svátku doma proti Modřanům a "Áčko" vyrazilo na středeční dohrávku do Střešovic.
5.10.Ml.žáci B: HÁJE B - Modřany 10:3 (6:1)KlubZápas, který jsme měli odehrát v pátek, ale nakonec jsme se museli z prodlouženého víkendu vrátit dříve a věřím, že toho nakonec nikdo nelitoval. A co napsat k samotnému zápasu, když si člověk přečte nejdřív výsledek.
7.10.Muži A, přebor, 10. kolo - FC Háje JM : SK Motorlet Praha 2:3 (0:2)KlubHáje doma ztratily už pátý zápas v řadě Fotbalisté Hájů dokázali doma hned v prvním kole porazit rezervu Bohemians Praha. Pak však přišly už jen dvě remízy a nyní už třetí porážka v řadě. Tentokrát veze z Prahy 4 všechny body rezerva Motorletu. Rozhodl o tom až dvě minuty před koncem střídající Skála.
8.10.Slivenec - Mladší Přípravka B 1:1Klub V sobotním ránu jsme přijeli na hřiště Slivence bez několika opor a žádným hráčem na střídání. Ještě to ráno se totiž omluvil Robert, že mu není dobře a tak jsme utkání, odehráli o 6 hráčích! Navíc do brány musel Dan Vostrovský jako hráč, protože "Áčko" hrálo v ten stejný čas a Pavel je dlouhodobě nemocný. V rámci možností zachytal dobře, stejně jako dobře zahrál celý tým.
8.10.St. Přípravka "B" - 6.kolo: SK Vikt. Žižkov - FC Háje 4:3Klub V pěknym nedělním odpoledním čase jsme sehráli vyrovnané utkání se smolným koncem. Byl to zápas dvou, do té doby, neporažených týmů.
8.10.Ml.žáci B: Chabry - Háje B 1:2 (0:1)Klub Po posledním lehčím soupeři jsme tentokrát jeli na horkou půdu Dolních Chaber.
9.10.Mladší dorost - Přebor - 6. kolo:FK Viktoria Žižkov - FC Háje 2:1 (1:0)Klub Do zápasu s žižkovskou Viktorkou jsme šli s cílem bodového zisku a o to více nás mrzí konečný výsledek. Soupeř se pohybuje na předních místech tabulky a s takovými týmy se nám vždy herně daří. Mírným zklamáním pro nás byla zvolená hrací plocha. Hrát na umělé trávě, když na obou sousedních travnatých plochách je volno a počasí takřka fotbalové považujeme za absurdní.
9.10.Mladší žáci přípravka 6.kolo FC Háje - ČAFC 3:0 (1:0)KlubFC Háje - ČAFC Praha 3:0 (1:0) Dovolte mi, abych nezkušeným okem fotbalového antitalenta zhodnotila dnešní, z mého pohledu výborný, zápas.
9.10.Přebor ml.žáci 6. kolo ČAFC - HÁJE A 3:1 (2:0)KlubNa Čafku jsme odjeli ve značně oslabené sestavě, kdy nám chyběli hned čtyři hráči ze základu (Hrubý, Grebeň, Krejčík, Novák).
10.10.St. přípravka A: FC Háje - SK Hostivař B 1:2 (0:1)KlubV šestém kole jsme sehráli s Hostivaří pěkný zápas se smolným koncem pro nás.
11.10.Starší žáci - Přebor - 6.kolo: SK Umbro - FC Háje 0:5 (0:0)Klub Ve středu 10.10. jsme dohrávali 6.kolo na hřišti soupeře - Umbra v Dolních Měcholupech.
15.10.St. Přípravka "B" - 7.kolo: FC Háje : D. Měcholupy 1:0 (1:0)Klub V tomto kole jsme přivítali rivala z Dolních Měcholup, který byl pro nás vždy nepříjemný soupeř. Také tento zápas byl boj, ale vítězství jsme si urvali pro sebe .....
15.10.Mladší dorost - Přebor - 7. kolo:FC Háje - FC Bohemians Praha 1:0 (0:0)Klub Dlouhých 526 minut čekání na vítězství jsme ukončili v sobotu dopoledne v duelu se "střížkovskou" Bohemkou a první podzimní tříbodová injekce, tak dorazila konečně i k nám.
16.10.Muži "A" Přebor 11.kolo: Královice - FC Háje JM 3:1 (1:1)KlubVítězství Královic režíroval Randa Po výprasku v minulém kole na Libuši využili Královice výhody domácího prostředí a dvěma góly po změně stran si zajistili nejen tři veledůležité body, ale i posun o dvě místa směrem ke středu tabulky.
16.10.St. přípravka A: SK Modřany - FC Háje 2:1 (2:0)Klub V sedmém kole jsme zavítali na hřiště Modřan. Domů jsme jeli opět s prohrou 1:2.
16.10.Mladší Přípravky: Hostivař - "A" tým 0:11, "B" tým - Braník "C" 8:1Klub "Béčko" hostilo v sobotu ráno tým z Braníka. "Áčko" vyjelo v neděli do nedeleké Hostivaře. Už výsledky na začátku napověděli jak zhruba zápasy mohli vypadat.
17.10.Ml.žáci A: HÁJE - BOHEMIANS 1:1Klub Hurá!! Pro nás velmi šťastný bod za remízu se soupeřem, který k nám přijel jako druhý celek tabulky.
Další stránky
12>>