Fanzóna

Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V říjnu 2011 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
30.10.Pražský Přebor muži 13 kolo Aritma - FC Háje JM 2:2 (1:1)Klub Aritma podruhé v sezoně klopýtla doma, s celkem Hájů brala remízu 2:2 Podruhé v sezoně klopýtla na domácím hřišti v přeboru Aritma. Lídr soutěže remizoval v úvodním představení s béčkem Motorletu 2:2, v pátek v poledne pak bral další bod s celkem Hájů po remíze 2:2. Vokovičtí se hnali za výhrou, ale Háje zlobily, duel nakonec neměl vítěze. Bodovou ztrátu Aritmy tak mohou v sobotu využít Královice a dotáhnout se na dva body.
30.10.TŘEBORADICE "B" - FC H Á J E "B" 1 : 2 /1:1/Klub Těžký zápas na rozbahněné třeboradické trávě jsme zvládli a posunuli se tak na čtvrté místo v tabulce.
26.10.Rozhovor s Honzou Boháčem na stránkách PFSKlub Když bylo v průběhu podzimu potřeba, zaskočil jako krajní obránce. V sobotu ale Jan Boháč ukázal, že je i zdatným střelcem. Útočník Hájů dal první hattrick mezi muži a nasměroval tak svůj tým k výhře 4:2 nad Královicemi v Pražská teplárenská přeboru. "Nikdy jsem nebyl žádný velký kanonýr, toho hattricku si vážím," říká 21letý Boháč, který kombinuje fotbal s golfem.
25.10.Plakáty sezóny 2011/2012Klub V sobotu se jako překvapení rozdávaly plakáty Hájů pro letošní sezónu. Ti, kteří plakát neobdrželi, si jej mohou vyzvednout u pana a paní Vojtíškových ve správcovně či u svých trenérů.
25.10.Viktoria Žižkov - HájeKlub V neděli jsme (2002) v Horních Počernicích odehráli zápas s Viktorií Žižkov, který ač skončil naší prohrou, nabídl od našich kluků kvalitní hru. Přes pochmurné a chladné počasí byl k vidění zápas, který lze brát jako důkaz, že se naši hráči zlepšují, ale chce to stále pracovat na 100%. Tentokrát byl soupeř hratelný a na obou hřištích to bylo znát.
23.10.FC H Á J E "B" - ÚJEZD Praha 4 2 : 1 /1:0/Klub V dnešním zápase s nedalekým soupeřem padly 2 červené karty. Výhru jsme si však zasloužily a předskočili tak dnešního soupeře v tabulce.
23.10.Podzimní prázdninyKlubBěhem podzimních prázdnin a státního svátku,tj. čtvrtek a pátek, se tréninky ročníků 2006, 2005, 2004 a 2001 nekonají.
23.10.Informace ročník 2005 a 2006 - zimní obdobíKlubVážení rodiče, v článku naleznete informace týkající se časového plánu tréninků v tělocvičnách pro ročníky 2005 a 2006. Do tělocvičen se začíná chodit v pondělí 31.10. Tento článek můžete zpětně nalézt v archivu článků v kategorii předpřípravky na pravé stránce webovek.
22.10.Pražský Přebor muži 12 kolo - FC Háje JM - Královice 4:2 (3:0)KlubBoháč z Hájů hattrickem sestřelil Královice Jen na jednu branku se hrálo v sobotu dopoledne na Hájích. V prvním poločase útočily směrem k hostivařské přehradě domácí Háje a vytvořily si třígólový náskok. Po změně stran ovšem Královice zápas hodně zdramatizovaly, dostaly se do tlaku, ale dokázaly dát pouze dva góly. V závěru pojistil výhru domácích Boháč, který vstřelil svůj první hattrick v přeboru.
19.10.Sparta - St. př. 2001Klub V sobotu čekal na kluky v rámci Elity další těžký zápas, tentokrát se Spartou. Kluci však utkání zvládli velmi dobře, Spartě nedali nic zadarmo a nastříleli 4x více branek, než proti Tempu.
17.10.Loko Vltavín "B" - FC Háje "A" 6:1 (4:0)KlubZnačně nevyrovnané výkony i výsledky provázejí na podzim v přeboru B-tým Loko Vltavín. Svěřenci trenéra Milana Šafra šli do utkání s Háji s hrozivou domácí bilancí v podobě zisku jediného bodu z pěti zápasů. Tentokrát ale zabrali naplno a rozstříleli soupeře z Jižního Města 6:1. U čtyř branek domácích byl kapitán Tomáš Krimlák, po sedmi minutách druhého poločasu se však zranil a musel odstoupit.
16.10.Sparta Praha - HájeKlub V pravé sobotní poledne začínal zápas, ve kterém jsme se (2002) střetli se Spartou Praha v jejich tréninkovém areálu na jednom ze sedmi travnatých hřišť. Výsledek není opět vůbec důležitý a předvedený výkon byl jednoznačně lepší než v minulém zápase.
15.10.C H O D O V - FC H Á J E "B" 3 : 1 /2:1/Klub Derby Prahy 11 skončilo vítězstvím domácích, kteří se hned v úvodu dostali do dvoubrankového vedení, které jsme již nedokázali otočit.
14.10.Šunkové hody na HájíchKlub Vážení hráči, trenéři, rodiče, přátelé klubu, vedení FC Háje by Vás rádo pozvalo na neformální hostinu příští sobotu 22.10. na Hájích. Společně se nadlábneme skvělým grilovaným masem, které pro Vás Háje ve spolupráci s hlavním grilovačem Lubošem Nevečeřalem zajistilo a připravilo (pití si hradí každý sám). Začátek je plánován na 11:00 v areálu K jezeru. Budeme se těšit na Vaši hojnou účast. FC Háje JM
14.10.St. př. 2001 - FC Tempo PrahaKlub Minulou sobotu v tuhé zimě odehrála starší přípravka mistrovské utkání proti Tempu. Ač se zdálo být utkání vcelku vyrovnané, Tempo mělo přeci jen více ze hry a zaslouženě vyhrálo.
13.10.PSK UNION - ST.Ž. "A" 0:16 (0:5)KlubV neděli při pošmourném odpoledni jsme navštívili stašnický PSK Union.
12.10.Víte, že ...Klub... pro letošní sezónu byly zrušeny tabulky v kategorii mladších přípravek?
11.10.Háje - Tempo PrahaKlub V neděli dopoledne jsme na našem hřišti přivítali tým FC Tempo Praha. Počasí se nám z krásných slunečných dnů změnilo v typický sychravý podzim a někteří z nás již museli vytáhnout rukavice a čepice ze skříní. Stejně jako počasí se změnil i náš výkon. Oproti minulým zápasům jsme předvedli pouze zlomek toho, co je v nás.
10.10.FC Háje "A" - Kunratice 0:4 (0:0)Klub Ještě po 7.kole se Háje vyhřívaly na popředí tabulky. V sobotu dostaly důrazný políček. Inkasovaly na domácím hřišti čtyři góly od Kunratic. Po serii zápasů, kdy sbíraly body, se Háje vrátily zpátky na zem. Tvrdý knock out jim zasadily Kunratice po půlhodině hry. V jejich dresu se blýskla nová posila, Robert Jůzek, který přišel z Podolí a hned dal dva góly.
10.10.Předpřípravka 2005 - HostivařKlubVe dnech 21.9. a 7.10. jsme odehráli první dvě přátelská utkání v této sezóně. Pro většinu kluků to byla i první utkání v životě. V září jsme hráli s Hostivaří doma na trávě, v pátek jsme na oplátku jeli na hostivařský pažit.
Další stránky
12>>