Fanzóna

Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V listopadu 2014 vyšly tyto články:

Další stránky
123>>
27.11.Anketa o hráče/trenéra roku 2014Otmar Mansour

Rozeběhla se již pravidelná anketa o hráče/trenéra roku 2014. Trenéři na trenérské schůzi dostali anketní lístky pro sebe i pro kluky o hráče a trenéra roku 2014. Uzávěrka je konec roku 2014, přes vánoční prázdniny budou výsledky zpočítány a na první trenérské schůzi v roce 2015 výsledky vyhlášeny. Tím, že se hlasuje za kalendářní rok, hlasuje se pro hráče, který je aktuálně v dané kategorii. Trenéři mohou lístky nechávat u pana Vojtíška.

25.11.FC Háje JM - Motorlet Praha 1:0 (0:0)www.fotbalpraha.cz

Další zápas, kde si kluby vyměnily pořadatelství a tak se hrálo na umělce v Jinonicích. Motorlet vyztužil sestavu pěticí hráčů z divizního týmu, měl územní převahu, připravil si řadu šancí, ale nakonec neproměnil ani tu nejvyloženější, pokutový kop. Devatenáctiletý brankář Hájů Provazník svou premiéru v přeboru vyšperkoval vychytanou nulou. V závěru zápasu dokonce lapil i penaltu P. Novotného.

24.11.Starší přípravka 2004: Bronz z domácího turnajePeter Bíro

O tomto víkendu jsme odehráli mezinárodní turnaj, který pořádal náš oddíl, ze zahraničí k nám dorazily tři týmy z bývalé Jugoslávie, je pravda, že mimo jednoho týmu, jsou děti i v jiných zemích stejně velké z 80%, jako v našich končinách, ale mohli jsme vidět i hráče, kteří by postavou mohli hrát za starší žáky, ale jen měřením se silnými soupeři se můžeme nadále zlepšovat. Proti fyzicky vyspělému soupeři jsme předvedli jeden z nejlepších výkonů.

23.11.Starší žáci B - Dolní Počernice 1:0Martin Tichý

Poslední zápas byl utkáním dvou poločasů, ačkoliv se nic moc nezměnilo v rámci týmu, tak určitě jisté rozdíly byly vidět na herním pojetí jednotlivců.

23.11.Starší přípravka 2004: Dva zápasy proti starším klukůmPeter Bíro

Kluci 2004 vyzvali dva o rok starší soupeře na zápas 7+1. V obou zápasech si vedli velmi dobře.

21.11.Starší přípravka 2004 - Vršovice Peter Bíro

V prvním poločase dostala šanci osa B - týmu plus jim kryl záda Tom a motorová myš Kubík a zbytek doplněný širším kádrem.

21.11.Sparta Praha - Starší přípravka 2004Peter Bíro

V posledním kole jsme zavítali do tréninkového centra na Strahově, kde sídlí Sparta a jejich mládežnické týmy.

21.11.Sokol Kolovraty - Starší přípravka 2004Peter Bíro

V dohrávce posledního kola jsme zavítali do sousedních Kolovrat a z předešlých přátelských utkání jsme mohli vědět, že nás nečeká procházka růžovou zahradou, zkrátka že nás utkání bude bolet.

20.11.Mladší přípravka 2006 – ČAFCJan Špinka

Poslední zápas podzimní části soutěže jsme odehráli netradičně v pátek na Hájích proti tradičnímu soupeři, klukům z Čafky.

20.11.ČZU - FC Háje JM B 0:4Petr Lojda

V neděli 16.11. odpoledne jsme na hřišti v Suchdolu zatáhli oponu za našimi letošními zápasy. Soupeřem nám byl místní akademický celek ČZU. Akademický ale jen podle názvu. V sestavě měl i borce starší čtyřiceti let. Myslím, že se nejednalo o studenty, možná o věčné studenty. Domácí vloni do naší soutěže postoupili. Byli pro nás velkou neznámou. Věděli jsme pouze to, že se jim letos nedaří a že zuby nehty drží předposlední místo.

20.11.Brankář Tlustý opouští Háje: fotbal mění za lyže v Rakouskuwww.fotbalpraha.cz

Náhradníky skoro nepustil mezi tyče. Teď ale dlouholetá brankářská jednička Hájů Martin Tlustý práskl do bot a zavelel směr Rakousko. U sportu sice zůstane, ale místo fotbalu bude jeho vyvolenou disciplínou lyžování. „V pondělí jsem ještě chytal mistrák, v úterý jsem už byl v Rakousku, bylo to hodně rychlé,“ vykládal z ciziny sedmadvacetiletý gólman.

20.11.Mladší přípravka 2006 - PodolíTomáš Gabík

Chladné sobotní odpoledne se neslo ve znamení utkání našich mladých nadějí s nadějemi našich soupeřů z Kavčích hor.

20.11.ML. žáci – Újezd nad Lesy 9:1 (6:0)Viliam Krbúšik

V sobotu ráno jsme nastoupili k poslednímu zápasu podzimní části proti soupeřovi, který měl stejnou zápasovou bilanci jako my, takže jsme se museli zodpovědně připravit a nic nepodcenit.

20.11.Rozpis srbsko českého turnaje - základní skupinyOtmar Mansour

V článku naleznete rozpis základních skupin (tedy sobotních zápasů) srbsko českého turnaje. Na základě umístění se v neděli jede dle vytvořeného pavouka, kdy se bude hrát čtvrtfinále, semifinále a zápasy o umístění. 

19.11.SC Radotín - FC Háje JM 1:3 (0:1)www.fotbalpraha.cz

Fotbalisté Radotína budou o víkendu bojovat, aby nezakončili podzim jako nejhorší tým Pražská teplárenská přeboru. Před posledním kolem totiž opět padli na 16. pozici – doma prohráli s Hájemi 1:3 a trenér Josef Konta byl hodně nespokojený: „Jsem strašně zklamaný,“ říkal. Podívejte se na sestřih nejzajímavějších momentů a komentáře z obou stran.

18.11.Sparta Praha - Starší přípravka 2005Tadeáš Kubů

Poslední zápas skupiny ELITE jsme vyjeli sehrát na Strahov do tréninkového centra pražské Sparty.

18.11.Trenérská schůzeOtmar Mansour

V pondělí 24.11. se koná trenérská schůze, začátek v 19:00 v kantýně. S sebou registrační průkazy hráčů.

17.11.FAČR a jeho První gólOtmar Mansour

V televizi na stanici ČT sport byl promítán pořad o náborových akcích a projektu Můj první gól. Ve dvánatiminutovém videu naleznete i střípky z naší akce. Video nalznete ZDE.

17.11.Ročník 2007: Lubošovy postřehyLuboš Hovorka

V článku naleznete postřehy z posledních zápasů ročníku 2007. Soupeři byly tyto týmy: Braník, Čafka, Libuš. 

14.11.Kačerov - Starší žáci B 3:1Martin Tichý

Předposlední zápas sezony. Tento zápas byl nabitý akcemi, útok stíhal útok, na obou stranách.

Další stránky
123>>