Fanzóna

Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V únoru 2019 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
1.2.Ročník 2011: Poslední Háje Cup v sezóněHJM - TRJ, 0.kolo | Filip ČerníkPoslední lednové nedělní dopoledne čekal hájecký ročník 2011 poslední Háje Cup v letošní sezóně.
1.2.Ročník 2005: Úterní zápas místo tréninkuHJM - DCH 4:2, 0.kolo | Vladislav VolfV rámci hájecké zimní ligy jsme měli zápas v úterý místo tréninku.
1.2.Se zimou do HájeMikuláš ZbořilZimní liga na Hájích je přibližně ve své polovině. V neděli večer navíc můžete na domácím hřišti vidět druhé přípravné utkání mužů.
2.2.KOP CUP 2019Mikuláš ZbořilV úterý 29.1. a ve středu 30.1. proběhl jubilejní 10.ročník školního halového turnaje KOP CUP.
3.2.Zamyšlení nad mládežnickým fotbalemMikuláš ZbořilPřed pár dny jsem byl na dětském turnaji jako rozhodčí. Šlo o turnaj mladších přípravek, kde bylo minimum důvodů k přerušování hry, a proto jsem měl celý den možnost sledovat prostředí a okolí dětského fotbalového turnaje.
4.2.Ročník 2006: Povedená útočná hraZEL - HJM 4:12, 0.kolo | Jan ŠpinkaV pátečním večeru náš čekalo již páté utkání v rámci zimní ligy na Xaverově. Před zápasem panovala v šatně velmi dobrá nálada, kluci měli pololetní prázdniny a tak to nebylo klasické utkání v týdnu, která nám někdy nedělá dobře.
4.2.Ročník 2009: První turnaj ve ZbuzanechTRJ - HJM, 0.kolo | Mikuláš ZbořilBěhem nedělní sněhové kalamity bylo naším úkolem dostat se na turnaj ve Zbuzanech. To se všem podařilo a v nepříznivých podmínkách to zaslouží velký dík rodičům.
5.2.Ročník 2008: Zasloužené 1. místoTRJ - HJM, 0.kolo | Daniel BenešV neděli 3.2. jsme se zúčastnili fotbalového turnaje hraného systémem 5+1 v Kostelci nad Černými lesy.
6.2.Ročník 2009: Spřátelený přátelákSLA - HJM, 0.kolo | QALOV čase pravidelného tréninku jsme se uprostřed týdne, obklopeni mrazivě bílou krajinou, na bázi přátelského utkání setkali s týmem SK Slavia Praha 2010.
7.2.Výživa malých sportovcůMikuláš ZbořilVčera večer proběhla přednáška nebo chcete-li seminář o výživě mladých sportovců pro rodiče.
8.2.Recepty: Zdravá NutellaDáša Černá, Kristýna ŠpinkováJak jsme slíbili, začínáme se zveřejňováním receptů našich trenérek. Začneme jedním z nejoblíbenějších pokrmů dětí. :-)
9.2.I JUST SUED THE SCHOOL SYSTEM !!!Mikuláš ZbořilZačátkem jarních prázdnin se můžete podívat na zajímavé video. :-)
12.2.Muži: Přípravné utkání s KbelyHJM - KBE 3:1, 0.kolo | Mikuláš ZbořilTřetí přípravné utkání za sebou mají háječtí muži. Jejich celková bilance: dvě výhry a jedna prohra, není špatná.
13.2.Recepty: Snídaňová jablkaDáša Černá, Kristýna ŠpinkováPo ukázce zdravé Nutelly vám přinášíme další pochoutku, která se hodí k zpestření snídaně či svačiny.
15.2.Muži: Rozdílné poločasyHJM - MOD 4:4, 0.kolo | Mikuláš ZbořilHáječtí muži nastoupili ve středu ke svému čtvrtému přípravnému utkání. Tentokrát si v době tréninku zahráli proti mužům z Modřan.
16.2.Rozpis tréninků od 18.02.KlubPřinášíme vám rozpis tréninků platný po jarních prázdninách.
19.2.Ročník 2004: První přípravné utkání v novém roceBRA - HJM 2:2, 0.kolo | Peter BíroKoloběh zápasů nám opět začal, pauza byla dlouhá, ale minula se účinkem. Chtěli jsme dát hráčům volno, ať mají volno na hory a posledních šest týdnů měli možnost se připravit na jarní fázi, ale výsledek je opačný, máme k dispozici necelou půlku kádru...
20.2.Recepty: Pohanková sekanáDáša Černá, Kristýna ŠpinkováTentokrát vám přinášíme pokrm, který se skvěle hodí k obědu či večeři.
20.2.PředpřípravkyOtmar LiteraPřinášíme vám další díl z magazínu PFS (Pražského fotbalového svazu).
21.2.Ročník 2004: Střelecké hodyHJM - LBS 11:0, 0.kolo | Peter BíroV druhém zápase jsme přivítali soupeře z jiného kraje, i když je výsledek vysoký a mohl být i vyšší, tak náš výkon nebyl rozhodně bez chyb a dle představ.
Další stránky
12>>