Fanzóna

Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V září 2012 vyšly tyto články:

Další stránky
123>>
30.9.AFK Union Žižkov - FC Háje JM B 2:7 (1:4)Petr Lojda

Béčko uštědřilo lekci Unionu Žižkov a nastřílelo sedm branek.

30.9.ČAFC Praha - Starší přípravka 2002Matěj Soucha

Víkend ve znamení derby, ve stejném duchu se vedl i souboj Hájů proti ČAFC. Starší přípravka ročník 2002 zavítala na nedaleké hřiště rivala.

30.9. Dukla C - ML.D. 4:2 (3:2)Milan Lisý

První prohra v mladším dorostu.

30.9. ML.D. - FC Zličín 3:5 (2:2)Milan Lisý

Druhá prohra mladšího dorostu.

29.9.Starší přípravka 2002 - SK ZbraslavTadeáš Kubů

Zápas se Zbraslaví přinesl velice vyrovnaný duel, který se ve finále přiklonil na stranu hostí.

29.9.Mladší přípravka 2005 - Meteor PrahaOtmar Mansour

Další zápas mladší přípravky B  se odehrál ve sváteční den v pátek.

 

28.9.ČAFC Praha - FC Háje JM 1:1 (0:1)www.fotbalpraha.cz

Fotbalisté Hájů dál marně čekají na první letošní vítězství. Po vyhraném prvním poločase na hřišti ČAFC po přestávce nadějně rozjetý zápas k vítězství opět nedotáhli. Domácí dokázali dvecet minut před konecem vyrovnat a tak si Háje počtvrté v soutěži připsaly jen bod za remízu. Díky lepšímu skore se přece jen posunuly z předposlední příčky před Uhelné sklady.

26.9.Bráník - Háje St.dorost 1:2 (0:0)Petr Budoš

Tři body za bojovnost, snahu a úsilí... To se cení :-)

25.9.Podpora sportu na Jižním Městě?Jan Horník

Na Jižním Městě se během uplynulých tří let v oblasti sportu událo mnohé. V článku naleznete informace týkající se podpory sportu a sportovních, zejména fotbalových, subjektů na Praze 11.

 

25.9.FC Háje JM B - Junior 3:2 (2:0)Petr Lojda

Béčku se den po oslavě kulatých narozenin hlavního trenéra "Lambády" zadařilo. Oslavenec kromě tří bodů dostal ještě praporek, jelikož nedorazil třetí rozhodčí, ale úkolu se zhostil s nevídanou grácií.

24.9.Starší přípravka 2002 - ABC BraníkMatěj Soucha

V dalším domácím zápase se utkala přípravka ročník 2002 s týmem Braníku. Hrálo se v neděli po obědě na umělé trávě na Hájích a diváckou návštěvou toto utkání jasně předčilo i přeborové zápasy A mužstva mužů.

24.9.Loko Vltavín - Starší žáci A 8:0 (3:0)Tonda Čermák

Starší žáci A podlehli v oslabené sestavě Lokádě 8:0.

24.9.FC Háje JM - Uhříněves 1:1 (1:0)www.fotbalpraha.cz

Háječtí fotbalisté na první výhru v novém ročníku dál čekají marně. Před týdnem jim proklouzla mezi prsty na Tempu, tentokrát si bod odvezla Uhříněves. Na jedné straně břevno, na druhé tyč. Domácí se sice dostali do vedení, ale za minutu přišel faul Duba na Peterku a Zlatník z penalty vyrovnal.

24.9.FK Slavoj Vyšehrad - Starší přípravka 2002Tadeáš Kubů

V ideálním fotbalovém počasí jsme se tentokrát postavili v souboji lídrů tabulky hráčům Vyšehradu.

23.9.Bohemka - Mladší přípravka 2005Otmar Mansour

Sluníčko přálo nedělnímu dopoledni, ve kterém jsme se střetli proti malým klokánkům. Vyjeli jsme proto do Hrdlořez, kde na nás čekala pěkná travička.

 

23.9.Předpřípravka 2006 - SKHM, Hostivař + FOTOOtmar Mansour

V sobotu odehráli kluci ročníku 2006 dva přáteláčky, proti týmu z Horních Měcholup a proti Hostivaři. Pro mnohé to byl vůbec první fotbalový zápas v životě. Hlavním cílem kromě toho zahrát si, bylo udělat co nejvíce kliček.

21.9.Sestřih šlágru kola Háje - Tempowww.fotbalpraha.cz

V článku se můžete podívat na video ze sobotního zápasu áčka proti Tempu. Najdete zde i rozhovory s trenérem Slabým, kapitánem Tomášem Dubem a dle PFS nejlepším hráčem zápasu Jirkou Janouškem.

21.9.Hymna FC Háje JMOtmar Mansour

Vážení přátelé klubu, k tak tradičnímu klubu, jako je FC Háje JM, nepochybně patří také klubová hymna. Na poslední schůzi výkonného výboru se dohodlo, že se osloví širší veřejnost. Pokud byste měli zájem, můžete zkusit hymnu Hájů vymyslet a poslat na adresu fc.haje@email.cz. Snažte se prosím nezasílat pouze text, ale zkuste případně vymyslet i hudbu :-)

19.9.ML.D. vs FC Přední Kopanina 4 : 1 (2 :1)Milan Lisý

Ve druhém kole jsme hostili kluky z druhé strany Prahy , tým FC Přední Kopanina. Počasí bylo slunečné, tudíž ideální na fotbal.

18.9.Finanční podpora sportu dříve a nyníFilip Semorád

 Do loňského roku dostávaly pražské fotbalové kluby dotace od PFS, který finanční prostředky získal z ČSTV. PFS měl přehled o počtu přihlášených soutěží, počtu dětí a další informace o klubu, a tak peníze mohl rozdělit v odpovídající výši dle velikosti členské základny.

Další stránky
123>>