Fanzóna

Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V září 2014 vyšly tyto články:

Další stránky
123>>
1.9.Mpř 2006 - Kolovraty - DubečOtmar Mansour

Po náročném soustředění jsme den po příjezdu absolvovali miniturnaj na třech hřištích v Kolovratech. Odehráli jsme dva zápasy 2x 15 minut bez střídání, první proti domácím Kolovratům, druhý proti Dubči.

1.9.Uhelné sklady - FC Háje JM 2:1 (1:0)www.fotbalpraha.cz

V minulé sezoně padli fotbalisté Hájů poprvé až v 7. kole Pražská teplárenská přeboru. Teď jim neporazitelnost vydržela mnohem kratší dobu: už ve třetím zápase sezony nestačily Háje na Uhelné sklady, kterým podlehly na jejich hřišti 1:2. O výhře domácích rozhodl útočník Zdeněk Zmeškal, který se trefil dvakrát. Za hosty jen snížil Michal Balík. Podívejte se na sestřih nejzajímavějších momentů a komentáře z obou stran.

2.9.Brankářské tréninky - podzim 2014Otmar Mansour

Od příštího úterý, tj. 9.9. začínají brankářské tréninky. Tréninky začínají v 17:30, končí 18:45. Trenéři zůstávají stejní, tedy Martin Tlustý a Honza Matějovský. 

2.9.Trenérská schůzeFilip Semorád

V pondělí 8.9. proběhne trenérská schůze. Začátek je plánován na 19:00. Schůze proběhne v kantýně.

3.9.Zhodnocení soustředění ročníku 2004Peter Bíro

Jako v předešlých dvou sezónách, tak i letos na nás čekalo soustředění v krásné přírodě.

3.9.Spř 2004 - PísekPeter Bíro

Zápas s Pískem jsme odehráli 28.8. na soustředění.

3.9.Turnaj Kunratice ročník 2004Peter Bíro

Po týdenním drilu, jsem chtěl vidět děti, jak zvládnou turnaj a poperou se s únavou a myšlenkami na školu, musím říct, že jsem mile překvapen, hrálo se na trávě, která byla trochu vyšší, ale míč nebyl tolik pomalý díky chvílemi vydatnému dešti, který nás doprovázel během turnaje.

3.9.Újezd nad Lesy B - FC Háje JM B 2:5Petr Lojda

K zápasu druhého kola jsme se vydali do vzdáleného Újezdu nad Lesy. Před výkopem nastaly drobné komplikace, neboť utkání se hrálo na tréninkovém hřišti vzdáleném cca kilometr.

5.9.Dukla Praha - Mladší přípravka 2006Otmar Mansour

K prvnímu zápasu jsme zavítali ve středu 3.9. na Julisku. Zápas se předehrával, neboť Dukla neměla k dispozici o víkendu hřiště. Vyzvedli jsme však děti ze škol a na Julisku nás dorazilo 13.

7.9.Starší přípravka 2004 - Dukla PrahaPeter Bíro

Po náročných čtrnácti dnech k nám zavítal soupeř z Dukly Praha.

7.9.FC Háje JM - Třeboradice 1:2 (0:0)www.fotbalpraha.cz

Fanoušci si museli dávat pořádný pozor už před zápasem, protože si týmy prohodily pořadatelství zápasu a na podzim se hrálo v Třeboradicích, i když jako domácí byly uvedeny v zápisu Háje. Ty nakonec zápas prohrály 1:2, když v závěru neodolaly tlaku Třeboradic a inkasovaly dvě branky.

8.9.Spartak Hrdlořezy - Mladší přípravka 2006Jan Špinka

V neděli 7. září začala i druhá soutěž, kterou s ročníkem 2006 hrajeme. Oproti minulému roku, ale hrajeme na jedno hřiště. Na zápas nás bylo 7, tedy optimální počet, kdy dva hráči střídají.

8.9.Starší přípravka 2004 - Čechie DubečPeter Bíro

V dnešním odpoledni k nám zavítal soupeř z nedaleké Čechie Dubeč, při pohledu na výsledek, je to až kruté, ale soupeř nastoupil i s mixovanou sestavou, kde byli i mladší hráči než ti naši.

9.9.Zbraslav : Ml. žáci A 2: 19 (0:5)Viliam Krbúšik

V neděli jsme po dlouhé přestávce nastoupili k prvnímu zápasu v přeboru na půdě Zbraslavi.

9.9.Točná - Starší žáci B 11:0Martin Tichý

První zápas sezony nám zcela nevyšel podle našich představ, a jistě byli i samotní žáci překvapeni velkým prostorem a sehraností protivníka.

10.9.Focení týmů 2014/2015 - aktualizace 17.9.Otmar Mansour

Ode dneška do příštího pondělí bude docházet k focení jednotlivých týmů. Rozpis focení je k nahlédnutí v článku. Může dojít ještě k malým úpravám, ale na 99% s tímto rozpisem počítejte. Pokud by došlo ke změnám, objeví se zde v článku. Změna u ročníku 2007. Změna u ročníku 2006 a 2001. Změna u ročníku 2002.

10.9.Náš domov……..Jan Horník

Kvalita a výkonnost veřejné správy je jen obtížně měřitelná, nelze zde použít měřítko zisku a nezná slova úpadek a likvidace. Kritériem úspěchu pro ní není výkonnost. Neúspěchem politika není to, že nedosáhl požadovaných výsledků, ale to, že nebyl znovu zvolen. Konečným cílem úsilí politika je ve valné většině znovuzvolení. Jednou za čtyři roky je zákonem přinucen vzít v úvahu veřejné mínění a pokud není správně nastaveno musí zasáhnout. Naklonit ho na správnou stranu. Za každou cenu. Jde o moc. Zde se dostávám k meritu článku.

10.9.FC Háje JM B - ABC Braník B 4:3 (2:2)Petr Lojda

V rámci třetího kola jsme na svým hřišti přivítali ABC Braník. V dosavadním průběhu soutěže hosté ještě nebodovali, naopak my jsme oba zápasy vyhráli. Přesto věděli, že nás čeká nelehký zápas, proti soupeři, který patří k našim méně oblíbeným. V minulosti vždy praktikoval velice důraznou hru, se kterou jsme si mnohdy těžko vyrovnávali.

10.9.Starší přípravka 2005 - Dukla PrahaTadeáš Kubů

První podzimní studená sprcha přišla letos již v prvním utkání s Duklou Praha.

10.9.Junior Praha - Starší přípravka 2005Marko Vukadinovič

V prosluněném odpoledni, kdy mnozí oživili vzpomínku na léto, jsme odehráli utkání s Juniorem.

Další stránky
123>>