Klub
Představení
Historie
Provozní informace
Filosofie
Partneři
Provozní řád areálu
KA5
Týmy
Muži A
Muži B
Starší dorost
Mladší dorost A
Mladší dorost B
Starší žáci A (2009)
Starší žáci B (2010)
Mladší žáci A (2011)
Mladší žáci B (2012)
Starší přípravka A (2013)
Starší přípravka B (2014)
Mladší přípravka A (2015)
Mladší přípravka B (2016)
Předpřípravka A (2017)
Předpřípravka B (2018)
Fanzóna
Fanshop
Bazar
Fotogalerie
Videogalerie
Archiv
Sp
lupráce
Partnerský klub - SKS
Fyzioklinika
Mateřské školy
Základní školy
Kluby
SportFotbal
Výživa Dáša Černá
Mládež
Zimní liga
Jihovýchodní liga
Háje Cupy
Nábor hráčů
Nábor trenérů
Fotbalové kempy
Individuální tréninky
Rodiče
Členství v klubu
Pro rodiče
Ke stažení
Metodické články
Trénuj
Strečink
Zdravá výživa
Recepty
Kontakty
Vedení klubu
Trenéři a vedoucí
Mapy hřišť
Mapy tělocvičen a hal
Kantýna
FC Háje
Jižní Město
Oficiální web fotbalového klubu
úterý 30.4.2024
|
Klub
|
Přečteno: 121
Mateřina Cupy 2024
2.5.2024 | Přečteno: 51
Zemřel bývalý hráč Jiří Routek
11.4.2024 | Přečteno: 412
Zemřel trenér Jaroslav Brunát
7.4.2024 | Přečteno: 801
Čarodějnice 2024
5.4.2024 | Přečteno: 243
Jihovýchodní liga - Jaro 2024
26.3.2024 | Přečteno: 571
NÁBOR 2024
22.3.2024 | Přečteno: 953
Statut Klubová akademie - kategorie 5
17.3.2024 | Přečteno: 1255
Rozpis tréninků - jaro 2024
11.3.2024 | Přečteno: 389
Velikonoce na Hájích
9.3.2024 | Přečteno: 497
Hájecká U8 na společném tréninku se Slavií
26.2.2024 | Přečteno: 487
Shrnutí zimní ligy na Hájích
Zobrazit archiv
<
březen 2019
>
Po
Út
St
Čt
Pá
So
Ne
1
2
ZÁPAS:
2.3.2019, , Háje UMT.
FC Háje – Chrudim
1
:
1
Starší žáci B (2010)
2.3.2019, 08:25, Říčany Mánesova
Turnaj – FC Háje
Starší přípravka A (2013)
2.3.2019, 08:30, Háje UMT.
Hrusice – FC Háje
5
:
4
Starší žáci (2008+2009)
2.3.2019, 10:05, Háje UMT.
Kunratice – FC Háje
2
:
10
Mladší žáci A (2011)
2.3.2019, 10:30, Šeberov UMT.
FC Háje – Chrudim
0
:
4
Starší žáci A (2009)
2.3.2019, 12:30, Radotín
Turnaj – FC Háje
Mladší přípravka B (2016)
2.3.2019, 14:00, Zbuzany
Turnaj – FC Háje
Starší přípravka B (2014)
3
ZÁPAS:
3.3.2019, 09:00, Xaverov UMT
FC Háje – Kyje
12
:
1
Mladší žáci A (2011)
3.3.2019, 09:00, Motorlet hala Lužiny
Turnaj – FC Háje
Mladší přípravka A (2015)
3.3.2019, 10:00, Vlašim
Vlašim – FC Háje
7
:
1
Starší žáci A (2009)
3.3.2019, 10:05, Háje UMT.
FC Háje – Psáry
3
:
3
Starší žáci B (2010)
3.3.2019, 12:45, Říčany Mánesova
Turnaj – FC Háje
Starší přípravka A (2013)
3.3.2019, 14:30, ČAFC
ČAFC – FC Háje
Starší dorost
3.3.2019, 14:50, Háje UMT.
Jesenice – FC Háje
4
:
2
Mladší žáci B (2012)
3.3.2019, 18:30, Háje UMT.
FC Háje – Babice
Muži B
4
5
6
ZÁPAS:
6.3.2019, 16:00, Tempo
Tempo – FC Háje
Mladší přípravka B (2016)
7
8
9
ZÁPAS:
9.3.2019, 08:30, Háje UMT.
FC Háje – Vyžlovka
2
:
2
Mladší žáci B (2012)
9.3.2019, 08:30, Kostelec n. Č. l.
Turnaj – FC Háje
Předpřípravka A (2017)
9.3.2019, 09:30, Schulhoffova UMT.
FC Háje – SK Újezd P4
Starší přípravka B (2014)
9.3.2019, 14:00, Junior Strašnice UMT.
FC Háje – Poděbrady
4
:
2
Starší žáci B (2010)
9.3.2019, 16:00, Uhříněves UMT.
Uhříněves – FC Háje
2
:
1
Muži A
10
ZÁPAS:
10.3.2019, 08:30, Mikulova UMT.
Dukla JM – FC Háje
Starší dorost
10.3.2019, 08:30, Háje UMT.
FC Háje – Vestec
6
:
4
Mladší žáci A (2011)
10.3.2019, 08:30, Háje UMT.
FC Háje – Kunratice
0
:
14
Starší žáci (2008+2009)
10.3.2019, 09:00, Lužiny
Turnaj – FC Háje
Předpřípravka A (2017)
10.3.2019, 11:30, Xaverov UMT
Xaverov – FC Háje
2
:
14
Mladší žáci A (2011)
10.3.2019, 14:30, Kamýcká T.
ČZU – FC Háje
4
:
1
Muži B
11
12
ZÁPAS:
12.3.2019, 17:00, Háje UMT.
FC Háje – Nusle
10
:
1
Starší žáci B (2010)
13
Trenérská schůze
(13.03.2019 19:00 - 13.03.2019 21:00)
Více informací o akci
14
15
ZÁPAS:
15.3.2019, 17:15, Ševerov UMT
Čestlice – FC Háje
Starší přípravka A (2013)
15.3.2019, 18:00, Xaverov UMT
Xaverov – FC Háje
1
:
13
Mladší žáci A (2011)
16
ZÁPAS:
16.3.2019, 08:30, Háje UMT.
FC Háje – Podolí
Starší přípravka B (2014)
16.3.2019, 09:00, Xaverov UMT
FC Háje – Straky
3
:
4
Mladší žáci A (2011)
16.3.2019, 09:00, Jedenáctka VS
FC Háje – Turnaj
Předpřípravka B (2018)
16.3.2019, 10:30, Háje UMT.
FC Háje – Kunratice
1
:
3
Muži A
16.3.2019, 12:45, Háje UMT.
FC Háje – Aritma
4
:
2
Starší žáci A (2009)
16.3.2019, 13:00, Jedenáctka VS
FC Háje – Turnaj
Předpřípravka A (2017)
16.3.2019, 13:30, Kostelec n. Č. l.
Turnaj – FC Háje
Starší přípravka A (2013)
16.3.2019, 14:15, Háje UMT.
FC Háje – Motorlet
5
:
2
Starší žáci B (2010)
16.3.2019, 16:30, Kolovraty UMT
Sokol Kolovraty – FC Háje
Starší přípravka A (2013)
17
ZÁPAS:
17.3.2019, 08:30, Háje UMT.
FC Háje – Hrusice
2
:
5
Mladší žáci A (2011)
17.3.2019, 08:30, Háje UMT.
FC Háje – Cholupice
2
:
9
Starší žáci (2008+2009)
17.3.2019, 10:05, Háje UMT.
FC Háje – Bohnice
1
:
0
Starší žáci B (2010)
17.3.2019, 14:00, Schulhoffova UMT.
FC Háje – Turnaj
Starší přípravka B (2014)
17.3.2019, 15:00, Háje UMT.
FC Háje – D. Počernice
0
:
5
Muži B
17.3.2019, 18:00, Hamr Braník UMT.
SK Hamr – FC Háje
Starší přípravka A (2013)
18
19
ZÁPAS:
19.3.2019, 17:00, Háje UMT.
FC Háje – Radim
15
:
0
Starší žáci B (2010)
20
21
ZÁPAS:
21.3.2019, 17:00, Horní Měcholupy UMT.
Slavia Praha – FC Háje
Mladší žáci B (2012)
22
23
ZÁPAS:
23.3.2019, 08:30, Háje UMT.
FC Háje – Podolí
30
:
13
Starší přípravka A (2013)
23.3.2019, 09:30, Podolí T.
Podolí – FC Háje
31
:
20
Mladší přípravka A (2015)
23.3.2019, 10:00, Hostivař T.
Hostivař – FC Háje
21
:
2
Starší přípravka A (2013)
23.3.2019, 10:30, Háje UMT.
FC Háje – Roudnice nad Labem
1
:
1
Starší žáci A (2009)
23.3.2019, 11:15, Podolí T.
Podolí – FC Háje
39
:
9
Mladší přípravka B (2016)
23.3.2019, 12:15, Háje UMT.
FC Háje – Roudnice nad Labem
3
:
3
Starší žáci B (2010)
23.3.2019, 14:00, Háje UMT.
FC Háje – Kbely
3
:
3
Starší dorost
23.3.2019, 15:30, Xaverov UMT.
Xaverov – FC Háje
4
:
3
Mladší žáci B (2012)
24
ZÁPAS:
24.3.2019, 11:15, Háje UMT.
FC Háje – Podolí
26
:
19
Starší přípravka B (2014)
24.3.2019, 13:15, Háje UMT.
FC Háje – Motorlet
2
:
3
Starší žáci A (2009)
24.3.2019, 15:00, Újezd nad lesy T.
Újezd n. Lesy – FC Háje
3
:
0
Muži A
24.3.2019, 15:00, Dubeč T.
Dubeč – FC Háje
1
:
0
Muži B
24.3.2019, 15:00, Háje UMT.
FC Háje – SK Ďáblice
3
:
3
Mladší dorost A
24.3.2019, 16:30, Hamr Braník hala
Zvole – FC Háje
Starší přípravka B (2014)
25
26
27
ZÁPAS:
27.3.2019, 17:30, Újezd P4 UMT.
SK Újezd P4 – FC Háje
7
:
4
Starší žáci (2008+2009)
28
29
30
ZÁPAS:
30.3.2019, 08:30, Háje UMT.
FC Háje – Kyje
4
:
5
Mladší žáci B (2012)
30.3.2019, 10:00, Admira UMT.
Admira – FC Háje
13
:
18
Starší přípravka A (2013)
30.3.2019, 10:30, Háje UMT.
FC Háje – Tempo B
3
:
1
Muži A
30.3.2019, 11:30, Admira UMT.
Admira – FC Háje
27
:
15
Starší přípravka B (2014)
30.3.2019, 13:00, Schulhoffova UMT.
FC Háje – Cholupice
Jihovýchodní liga
30.3.2019, 13:00, Schulhoffova UMT.
FC Háje – Cholupice
Starší přípravka A (2013)
30.3.2019, 13:00, FK Baník UMT.
Baník Sokolov – FC Háje
2
:
1
Starší žáci B (2010)
30.3.2019, 13:00, Háje UMT.
FC Háje – Střešovice
29
:
33
Mladší přípravka A (2015)
30.3.2019, 13:30, Hrdlořezy T.
Hrdlořezy – FC Háje
0
:
5
Starší dorost
30.3.2019, 14:30, Schulhoffova UMT.
FC Háje – Braník
Starší přípravka B (2014)
30.3.2019, 14:30, Háje UMT.
FC Háje – Střešovice
37
:
17
Mladší přípravka B (2016)
30.3.2019, 14:45, FK Baník UMT.
Baník Sokolov – FC Háje
5
:
0
Starší žáci A (2009)
31
ZÁPAS:
31.3.2019, 10:00, Háje UMT.
FC Háje – Hrdlořezy
2
:
15
Starší přípravka A (2013)
31.3.2019, 11:00, Mikulova UMT.
Dukla JM – FC Háje
5
:
1
Starší žáci A (2009)
31.3.2019, 13:30, Zličín T.
FC Zličín – FC Háje
2
:
5
Mladší dorost A
31.3.2019, 13:30, Háje UMT.
FC Háje – Dukla
1
:
13
Mladší žáci A (2011)
31.3.2019, 13:30, Háje UMT.
FC Háje – Dukla
0
:
13
Mladší žáci B (2012)
31.3.2019, 15:30, Háje UMT.
FC Háje – Újezd n. Lesy B
0
:
4
Muži B
31.3.2019, 16:30, Braník
Braník – FC Háje
Mladší přípravka B (2016)
31.3.2019, 16:30, Braník
Braník dívky – FC Háje
Mladší přípravka A (2015)
31.3.2019, 16:30, Braník
Braník dívky – FC Háje
Jihovýchodní liga
Aktuality
15.4.2024
III. Výběr PFS U17
Do třetího, posledního, kempu PFS byli vybraní háječtí hráči: Tadeáš Balon, Václav Brož, Jan Kuneš, Matěj Sobotka, Jan Šesták. Gratulujeme!
5.4.2024
TM UEFA B
Hájecký trenér Lukáš Feňa úspěšně zvládl zkoušky a stal se držitelem licence UEFA B trenér mládeže. Gratulujeme!
31.3.2024
FAČR C licence
Hájecký trenér Hynek Horák úspěšné absolvoval kurz FAČR C licence.
25.3.2024
Velikonoční svátky
Ve čtvrtek 28.3, v pátek 29.3. a v pondělí 1.4. jsou zrušeny všechny tréninky mládeže.
7.3.2024
Výběr PFS U17
Do výběru na 2. kemp pořádaný Pražským fotbalovým svazem se dostali háječtí dorostenci Václav Brož, Petr Dík a Jan Kuneš. Gratulujeme!
1.3.2024
Kemp PFS U13
Na kemp výběru Prahy U13 byli nominováni háječtí hráči - Antonín David, Jakub Jelínek, Jakub Suchánek, Kryštof Vlach. Gratulujeme.
28.1.2024
Pololetní prázdniny
Vzhledem k pololetním prázdninám se v pátek 2.2.2024 ruší tréninky mládežnických kategorií.
Rozpis tréninků
jaro
Individuální tréninky
NÁBOR
2024
Fotbalové kempy 2024
Zimní liga 23/24
FanShop
Klubová akademie
Partner
SK Slavia Praha
Příručka hájeckého rodiče
Členství FAČR
Metodické
články
Jihovýchodní liga
Sledujte nás na Facebooku
Sledujte nás na Instagramu
Partneři