V květnu 2014 vyšly tyto články:

Další stránky
123>>
30.5.SK Újezd P4 - FC Háje JM B 4:5Petr Lojda

V neděli 25.5. jsme zavítali do Újezdu Praha 4. Čekalo nás velice těžké utkání, neboť domácí stále ještě snili svůj velký sen o postupu. Protože jsem se nemohl utkání zúčastnit (musel jsem se učit, babičce jsem maloval byt, jel jsem na Vysočinu nebo z jiného důvodu), dění na hřišti vám okomentuje trenér domácích pan Škoda.

28.5.FC Zličín - Mladší přípravka 2006Jan Špinka

V pátek odpoledne 16.5. jsme se vypravili na utkání se Zličínem. Z nominovaných hráčů nakonec dorazilo 12 kluků a tak mělo každé hřiště k dispozici jednoho střídajícího hráče.

28.5.Mladší přípravka 2005 - Meteor PrahaTadeáš Kubů

Tentokrát jsme na Hostivaři přivítali Meteor s tím, že zopakujeme výhru z podzimní půlky sezóny, ta se ovšem nekonala.

28.5.Čechie Dubeč - Mladší přípravka 2005Matěj Soucha

V sobotu jsme v ranních hodinách odehráli zápas v Dubči.

28.5.FC Háje JM B - Chodov 0:3Petr Lojda

V neděli 18.5. jsme nastoupili proti vedoucímu mužstvu soutěže JM Chodov. Hosté se letos (vlastně jako každý rok) netajili svojí velkou ambicí konečně postoupit.

27.5.NÁBOR DĚTÍ NA HÁJÍCHRenata Klíčová

V měsíci dubnu a květnu proběhly nábory nových fotbalových nadějí do našeho klubu FC Háje JM.

27.5.Mladší žáci B - Junior Praha 19:0 (12:0)Viliam Krbúšik

V neděli jsme za krásného slunečného počasí přivítali soupeře z Junioru.

27.5.Výběr Prahy U12 - 2. místoOtmar Mansour

V úterý 20.5. a ve středu 21.5. jsme absolvovali turnaj západní části výběru krajů a okresů v kategorii U12. Výběru se zúčastnili hráči, kteří mají registračku v týmech nehrající střediskové soutěže, tedy týmy, které jsou nejvýše v krajském přeboru.

26.5.Meteor Praha - Starší přípravka 2004Peter Bíro

V dnešním zápase na Meteoru jsme odehráli na každém hřišti jinou partii, hřiště A dokáže konkurovat soupeřům, u hřiště B je to mnohem horší.

26.5.Mladší přípravka 2006 - Meteor PrahaOtmar Mansour

V sobotu jsme na našem hřišti přivítali tým Meteor. Po týdnu na škole v přírodě, který byl na některých borcích hodně znát, jsme si však vytvořili nový rekord v počtu vstřelených gólů.

Že se vyplatí hrát až do závěrečného hvizdu, o tom se v souboji s mužstvem Hájů přesvědčili fotbalisté Přední Kopaniny. V první minutě nastavení, po rohovém kopu, kopu jim pohotovou dorážkou zajistil tři body Čihák. Hosté už jen rozehráli z půlky a pískal se konec. Jejich zklamání po zápase bylo pochopitelné. Po vyrovnání měli několik velkých šancí, ale nakonec opuštěli hřiště s hlavou sklopenou.

25.5.Horní Měcholupy - Starší přípravka 2004Peter Bíro

V odpoledním parnu jsme zavítali do sousedních Horních Měcholup, oproti minulému přátelskému utkání na nás čekal soupeř, který byl na tom pohybově mnohem lépe.

25.5.Starší přípravka 2004 - LipencePeter Bíro

V dnešním zápase jsme nebyli rozhodně horším, co se týče individuálních dovedností, ale zápas se hodnotí i dle výsledku a ten byl pro naše kluky krutý.

21.5.Starší přípravka 2004 - Slavia PrahaPeter Bíro

V promočeném počasí jsme přivítali soupeře z Edenu, nastoupili proti nám chlapci, kteří zavítali na Háje během dvou dnů dvakrát.

21.5.Dolní Měcholupy - Starší přípravka 2004Peter Bíro

V páteční podvečer jsme zavítali do sousedních Dolních Měcholup, kdyby se mě někdo zeptal ještě večer, co jsme hráli, zhodnotil bych to do pěti písmen.

21.5.Mladší žáci C - Nebušice 5:2Martin Tichý

V sobotu ráno naši mladší žáci C odehráli domácí zápas na umělce proti Nebušicím.

19.5.ABC Braník - Mladší žáci B 3:4 (2:2)Viliam Krbúšik

V sobotu jsme odehráli mistrovský zápas na hřišti Braníku. Šli jsme do zápasu jako do každého jiného s cílem, předvést naši kombinační hru, zlepšiť se v řešení herních situací a herních činnostech jednotlivce a jít za vítězstvím.

19.5.Mladší přípravka 2005 - Sokol KolovratyTadeáš Kubů

Domácí víkendový zápas jsme tentokrát sehráli na Schulhoffce proti týmu Kolovrat.

Zajímavý zápase se v sobotu dopoledne odehrál na Hájích. Domácí fotbalisté na svém hřišti porazili vršovický Union 3:2 díky gólovému uragánu mezi 51. a 62. minutou, kdy z 0:1 otočili na 3:1. Union měl ve stejnou dobu na programu zápasy áčka, béčka i dorostu a tak přijel na Háje pouze s náhradním brankářem. Domácí toho ale v prvním poločase nedokázali využít. Hráli sice kombinačně, ale bez rychlejšího pohybu a bez střelby. Vše se změnilo až po poločase.

Ve středu se odehrály semifinálové zápasy Teskahor poháru PFS. V souboji Braníka s Tempem, dvou účastníků 1.A třídy, dokázalo Tempo otočit zápas z 1:2 na 4:2 a podruhé v řadě se dostalo do finále, ve kterém před rokem porazilo Vršovice. Háje si zopakovaly souboj s Královicemi z 25. kola přeboru a tentokrát na domácím hřišti udolali lídra přeboru těsně 1:0.