Fanzóna

Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V září 2007 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
30.9.Starší žáci - Přebor - 5.kolo: FC Háje - Bohemians 1905 4:6 (4:2)Klub V neděli odpoledne za krásného počasí jsme sehráli ještě "krásnější" zápas. Nezaujatý divák mohl být spokojen, 10 gólů za zápas uvidí možná jen u přípravek.
29.9.Muži A, 9.kolo Přebor: Aritma : Háje 1:2 (1:2)Klub Dlouhý bodový půst ukončilo mužstvo Hájů na Aritmě. Na umělé trávě za deštivého počasí se vše podstatné odehrálo už v prvním poločase, kdy si hosté zajistili vedení 2:1, které po přestávce s přehledem uhlídali. Poprvé v jejich sestavě od začátku dostal důvěru dorostenec Krejčí a za důvěru se trenéru Sýkorovi poděkoval, patřil k oporám mužstva.
25.9.Ml.žáci A : H. MĚCHOLUPY - HÁJE 4:2 (3:0)Klub Zápas dvou zcela odlišných poločasů jsme hráli u našeho souseda z Horních Měcholup.. Pro mě osobně dost zvláštní zápas, protože s trenérem soupeře se dobře znám, vážím si ho a z jeho kádru jsem dokonce trénoval několik dětí.
24.9.Muži A, 8. kolo Přebor: FC Háje : FC Přední Kopanina 0:2 (0:0)Klub Tři zápasy v řadě nedokázala Kopanina vyhrát. Bodové paběrkování zastavila na hřišti Hájů, tedy s týmem, který ještě v přeboru neporazila. Rozhodl o tom zlepšený výkon ve druhém poločase korunovaný dvěma slepenými góly v samotném závěru zápasu.
24.9.Ml.žáci B: TEMPO "B" - HÁJE "B" 1:3 (0:2)Klub Opět se vydařilo počasí a my jsme se vydali na Tempo s cílem uhrát výsledek, který by nám zaručil setrvání v popředí tabulky.
24.9.Nusle : Mladší Přípravka "B" 0:2 (0:0)Klub V pátečním slunečném odpoledni jsme přijeli na hřiště domácích Nuslí, které do té doby nezaznamenaly ani bod.
24.9.Mladší dorost - Přebor - 4. kolo:FK Dukla - FC Háje 1:0 (0:0)KlubPrvní prohra v sezoně přišla po nepříliš vydařeném utkání s množstvím nepřesností a to na obou stranách. Bohužel pro nás, byla tentokrát o poznání šťastnější Dukla. Po vydařené dalekonosné střele jednoho z domácích útočníku, zůstaly všechny body na Julisce.
24.9.Mladší Přípravka "A" : Chodov 6:0 (2:0)Klub V sobotním ránu jsme v dalším kole narazili na souseda z Jižního Města, tým Chodova.
23.9.Ml.žáci přípravka - předehrávka 5.kola: Bohemians - FC Háje 1:2 (0:2)KlubVe čtvrtek jsme předehrávali utkání s Bohemians na Střížkově. Za slunného počasí kluci nastoupili k začátku zápasu trošku nekoncentrovaní ..... .
23.9.Ml.žáci přípravka - 4.kolo FC Háje - Dukla 0:0KlubVe čtvrtém kole jsme doma přivítali soupeře z Dukly. Na jaře jsme soupeře (na malém hřišti) porazili 2:0 a tak jsme si chtěli výkon zopakovat a přičíst si další tři body do tabulky.
23.9.Starší žáci - Přebor - 4.kolo: Bohemians Praha (Střížkov) - FC Háje 0:2 (0:1)Klub Ve čtvrtém kole jsme časně ráno zavítali na hřiště "Bohemky" - Střížkova. Přivítala nás umělá tráva, z které jsme nebyli dvakrát nadšeni. V tomto týdnu jsme ještě odehráli pohárový zápas s týmem Tempa.
21.9.St. Přípravka "B" - 4.kolo: FK Klánovice-FC Háje 0:4 (0:0)Klub Ve čtvrtém kole jsme vítězství nad velmi slušně hrajícím soupeřem z Klánovic vydřeli až ve druhém poločase .....
18.9.Mladší dorost - POZOR ČTĚTEKlub !!! DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ !!!
18.9.Ml.žáci A: HÁJE-OPTIMUM 4:0 (2:0)KlubTak a je to tu ... Konečně se nám podařilo dosáhnout na body.
18.9.Ml.žáci B: HÁJE B - BOHEMIANS B 1:1 (0:1)Klub V téměř letním počasí jsme přivítali prvního těžkého soupeře, který měl po dvou zápasech stejně jako my 6 bodů.
17.9.Mladší Přípravka "B" - Zbraslav 0:8 (0:4)KlubPo minulém volném kole jsme v sobotním ránu přívítali hosty ze Zbraslavi a ten nám dal lekci z fotbalu.
17.9.Mladší dorost - Přebor - 3. kolo:FC Háje - SK Horní Měcholupy 0:0KlubTři zápasy, tři body a na vítězství stále čekáme... V sobotním slunečném odpoledni jsme na domácím hřišti přivítali našeho tradičního soupeře z Horních Měcholup. S hornoměcholupskými se střetáváme pravidelně už od žákovských kategorií a nutno dodat, že posledních pár let nazpět se nám nedařilo urvat s tímto rivalem ani bod. I proto byl náš dnešní soupeř v tomto střetnutí mírným favoritem.
17.9.ABC Braník "B" - Mladší Přípravka "A" 2:3 (1:1)KlubV nedělním slunečném popoledni jsme zavítali za tradičním soupeřem na Braník, kde se body dělají velmi těžko, ale my to dokázali a bylo se vskutku na co koukat.
16.9.Motorlet - Ml.žáci přípravka 0:1 (0:0)KlubVe třetím kole jsme za velmi pěkného počasí vyrazili na půdu soupeře z Prahy 5 - MOTORLET ....
16.9.Muži "A" 7. kolo Přebor : FC Háje - Újezd 0:2 (0:0)KlubPo vyrovnané první půli hosté dvakrát udeřili a svou sérii výher na hřištích soupeře tak prodloužili na čtyři. Domácí naopak po výhře ...
Další stránky
12>>