Fanzóna

Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V dubnu 2006 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
30.4.Muži A, 19.kolo: FC Háje JM - SK Hostivař 5:0 (3:0)KlubNa sklonku měsíce dubna zavítal na naše hřiště soupeř, kterému jsme měli co oplácet z podzimní části soutěže. V prvím vzájemném zápase tohoto soutěžního ročníku jsme ostudně prohráli 2:1, po golech hostivařské legendy Petra Procházky, z úvodu zápasu. I proto jsme měli co soupeři oplácet a do utkání jsme vstupovali s tím, že bereme pouze vítězství.
29.4.MINI 8 A , přebor , 16 kolo : FC HÁJE JM - ČAFC 4 : 1 (1:0)KlubV 16 kole jsme přívítali na svém domácím hřišti mužstvo Čafky. Podle postavení v tabulce a vzhledem k podzimní jasné výhře jsme všichni očekávali jednoduchý průběh zápasu. Opak byl pravdou.
25.4.Muži A, 18.kolo: FK Újezd nad Lesy - FC Háje JM 1:1 (0:0)KlubUž druhé utkání na soupeřově hřišti, hrané v neděli odpoledne, znamenalo pro naše Áčko další ztrátu bodů při stíhací jízdě za vedoucí Uhříněvsí. Nedokázalo porazit, jak říká klasik, "bezcenný" Újezd.
25.4.Mladší žáci A,Přebor,15.kolo: FSC Libuš-FC HÁJE 1:4(0:3)KlubV neděli 23.4.2006 jsme vyrazili za soupeřem na Libuš. S tímto týmem se pravidelně setkáváme již po několik let a víme, že patří k týmům lepším.
24.4.Starší přípravka A, I. třída, 15. kolo: FC Háje - ČAFC Praha 1:1 (1:1)KlubSobotní zápas mohl leccos napovědět o dalším vývoji na čelních místech tabulky této skupiny I. třídy a o postupových nadějích obou zúčastněných aktérů , leč nestalo se ? konečná remíza, která se zrodila až po urputné bitvě, tak vyhovuje nejvíce hráčům ze Lhotky, kteří po ?povinném? vítězství v Řeporyjích zvýšili svůj náskok na čele tabulky již na tři body.
23.4.MINI 8 A , přebor , 15 kolo : ABC BRANÍK - FC HÁJE JM 0 : 2 (0:1)Klub V nedělním dopoledni jsme zavítali na hřiště našeho tradičního rivala z Braníka. Prestižní utkání dvou vyrovnaných soupeřů nabídl pravou fotbalovou bitvu.
20.4.Muži A, 17.kolo: FC Háje JM - PSK Union Praha 6:1 (2:0)KlubZápas 17.kola proti PSK Union Praha jsme neodehráli v tradičním termínu tj. v sobotu od 10:30, ale kvůli podmáčené trávě až ve středu 19.dubna od, na I.A třídu neobvyklých, 19:30 na umělé trávě týmu SK Horní Měcholupy. Na tomto hřišti se hrálo proto, že se naše vedení obávalo z, velice reálného, zničení našeho travnatého hřiště. A asi to bylo rozhodnutí správné, protože kvůli jednomu zápasu bysme museli odehrát zbývající domácí utkání na "poli".
16.4.Mladší žáci A,Přebor,13.kolo:FK Dukla Praha-FC HÁJE 1:1(0:0)KlubV neděli 9.4.2006 jsme zajeli na Julisku, kde má domácí hřistě Dukla. Kluci se těšili, že si zahrají na pěkném, velkém travnatém hřišti, ale bohužel se tak nestalo. Hráli jsme na vedlejším hřišti, které je úzké a krátké.
16.4.Mladší žáci A,Přebor,14.kolo:FC HÁJE-SK Horní Měcholupy 3:2(2:1)KlubV sobotu 15.4.2006 jsme doma přivítali souseda z Horních Měcholup. Celý pátek pršelo, tak se dalo předpokládat, že se bude hrát na škvárovém povrchu. Na trávě se hrát nedalo, na více místech byly kaluže. Škvára byla pěkně upravená a hrací ploše nebylo co vytknout. To jsme ještě netušili, že nás čeká nejemotivnější zápas poslední doby.
16.4.Starší přípravka A, I. třída, 14. kolo: FC King- FC Háje 0:1 (0:0)KlubPo ?povinném? domácím tříbodovém zisku s Meteorem v minulém kole starší přípravku v třetím jarním klání čekal soupeř, který se na Hájích na podzim prezentoval zejména velmi urputnou obrannou hrou - tým FC King. Utkání mělo být sehráno na hřišti Slavoje Hloubětín, páteční vytrvalý déšť však vyvolával pochybnosti o tom, zda vůbec bude možno zajistit takový stav hrací plochy, aby se mohl zápas odehrát. Nakonec však oba týmy přivítal spolu s jarním sluncem velmi dobře (vzhledem k počasí) připravený povrch.
15.4.Muži A, 17.kolo: FC Háje JM - PSK Union Praha : ODLOŽENOKlubNáš zápas s týmem PSK Union Praha se neodehrál v původním termínu (v sobotu 15.4.) kvůli neregulérnosti obou našich hracích ploch. Po pátečním vydatném dešti se nepodařilo připravit hřistě k odehrání zápasu. Náhradním termínem byla určena středa od 17:00
13.4.Mini 8B: FC Háje Jižní Město B - Xaverov 1:4 (0:2)KlubTřetí tým tabulky k nám zavítal v průběhu týdne, aby s našimi hochy sehrál utkání zajímavé, plné dramatických situací a zvratů.
12.4.MINI 8 A , přebor , 14 kolo : FC HÁJE JM - BOHEMIANS 2 : 3 (2:1)KlubVe 14 kole jsme doma na UMT přivítali fotbalisty Bohemians Praha. Po bojovném a obětavém výkonu z minulého kola jsme věřili v bodový úspěch.
10.4.Mini 8B Kolovraty - FC Háje JM 4:1 (3:1)KlubVe druhém jarním kole jsme zavítali na hřiště Kolovrat...
9.4.Starší přípravka A, I. třída, 13. kolo: FC Háje ? FK Meteor Praha VIII 3:0 (3:0)KlubPři jarní premiéře na domácím hřišti starší přípravka přivítala svého tradičního rivala, tým Meteoru Praha VIII. A premiéra to nebyla ledajaká ? příznivé počasí v kombinaci s nedobrým stavem škvárového hřiště umožnilo aktérům zápasu jako vůbec prvním po dlouhé zimě zahájit provoz hájecké trávy. Dlužno dodat, že travnatý povrch není dosud skutečně v dobré formě a nezbývá než doufat, že z něj nebude na konci sezóny pouze hrbolaté oraniště...
8.4.MINI 8 A , přebor , 13 kolo : SPARTA PRAHA - FC HÁJE JM 3 : 0 (0:0)KlubVe druhém jarním kole jsme jeli na půdu horkého favorita celé soutěže a tím je Sparta Praha. Krásný fotbalový areál na Strahově na nás dýchl opravdovou fotbalovou atmosféru, kterou umocnilo slunné jarní počasí .
6.4.Mladší žáci A,Přebor,12.kolo:FC HÁJE-ABC Braník 3:0(0:0)KlubV prvním kole nás čekal soupeř, kterého jsme na podzim jasně přehráli. Ale na domácím škvárovém hřišti se naše převaha vytrácela.
2.4.Mini 8B: FC Háje Jižní Město B - Sparta 0:14 (0:5)KlubV prvním zápase jarní části nás čekal soupeř nejtežší a to pražská Sparta.
2.4.MINI 8 A , přebor , 12 kolo : FC HÁJE JM - OPTIMUM 8 : 0 (4:0)KlubTak je to tady ! Začalo nám fotbalové jaro ! Po dlouhé zimní přípravě začala jarní část soutěže. Na úvod jsme doma přivítali Optimum Praha.
2.4.Muži A, 15.kolo: FC Háje JM - SK Rapid Malešice 3:2 (0:1)KlubO tomto víkendu jsme přivítali na naší škváře tým, se kterým jsme před tímto kolem sousedili v tabulce, SK Rapid Malešice. Proto bylo nutné neztratit body, aby se nám tým od spalovny bodově nepřiblížil. Dále bylo zapotřebí už Rapid porazit, protože od jeho sestupu z přeboru jsme s tímto soupeřem uhráli pouze jediný bod za loňskou remízu 1:1.
Další stránky
12>>