Fanzóna

Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V říjnu 2010 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
3.10.Muži I.B třída - FC HÁJE "B" - Tempo "B" 3 : 3 (1:0)Klub Utkání se hrálo za chladného podzimního počasí s mírným větrem od svahu a ke konci z boku. Řídil jej pan Novák Jiří, as1 pan Buřil a as2 pan Ulrich, kteří odvedli spolehlivou práci, kterou jim umožnili i hráči korektní hrou.
6.10.Mladší přípravka "A" - Union Vršovice 1:9 (0:3)Klub V sobotu jsme na domácí půdě odehráli další přeborové utkání. Vršovice v 1. půli nebyly o tolik lepší, bohužel po prvním obdrženém gólu druhé půle se naše hra rozpadla.
6.10.Z hájecké kabiny (7)Klub

Rozhovor s Michalem Horníkem, sportovním ředitelem FC Háje, jistě patří mezi ty, které horlivě očekáváte. V rozhovoru se dozvíte téměř vše, co se týká věcí kolem Hájů. Bavili jsme se o Schulhoffce, o Dukle, řešili jsme soutěže přípravek a mnoho dalšího.

10.10.Muži I.B třída - FC HÁJE "B" - FK Satalice 2 : 3 (2:1)Klub Utkání se hrálo za příjemného slunečného podzimního počasí za řízení mladého sudího Duška, as1 pan Petřík a as2 pan Buřil.
12.10.Mladší přípravka "A" - Aritma 5:1 (1:0)Klub Po dlouhém čekání na výhru jsme v dalším kole přeboru přjeli družstvo Aritmy. Konečný výsledek je pro soupeře ještě dost schůdný, šancí jsme měli opravdu hodně.
12.10.Mladší přípravka "B" - Meteor 22:12 + FOTOKlub V zápase 4+1 jsme nastoupili proti o rok mladšímu soupeři. Meteor byl ovšem šikovný a na jednom hřišti zvítězil.
12.10.Sport na JM očima Jana HorníkaKlub

Obracím se na Vás ve věci mé kandidatury do místní samosprávy. Působím na Jižním Městě u dětí již skoro třicet let a činím tento krok nejspíš z pocitu odpovědnosti za současný stav. Nechci se asi smířit s tím, že naše generace nedokázala předat dál to, co jsme ve sportu dostali v minulosti od svých předchůdců. Nikdy jsem neprosazoval na veřejnosti své osobní zájmy a není tomu tak ani nyní. Jde mi o možnost prosadit naše názory na sportovní výchovu dětí a odpovědět tak na otázku kterou mi položil jeden místní odpovědný zastupitel. Jaký že to vidím rozdíl mezi sportováním dospělých a dětí? Zásadní, z děcka můžete vychovat slušného člověka, z mnoha námi zvolených zastupitelů bohužel již ne.

12.10.Muži Přebor - FC HÁJE "A" - Cholupice 5 : 0Klub Pravděpodobně při posledním záchvěvu letního počasí Háje deklasovaly na domácím hřišti Cholupice.
16.10.Muži I.B třída - Chodov - FC Háje JM "B" 5 : 1Klub Utkání se hrálo za klasického podzimního počasí za deště a tudíž tráva byla rozbahněná, hrbolatá a na to nejsme připraveni z UMT. Hlavní sudí pan Novák, as1 pan Ulrich a as2 pan Vild.
17.10.St.Ž "B" - Dolní Měcholupy 0:7 (0:2)KlubMinulou sobotu jsme hostili Dolní Měcholupy.
17.10.St.Ž. " A " Háje - Loko Vltavín 3:0 (1:0)KlubK nedělnímu odpoledni nás navštívil soupeř ze spodní části tabulky Loko Vltavín.
17.10.St.Ž "B" Sokol Kolovraty - Háje "B" 1:3 (0:1)Klub V sobotu v den voleb jedeme do nedalekých Kolovrat. Soupeř je v tabulce o políčko níž. Tudíž očekáváme těžší zápas. Výkop je v poledne
17.10.Bohemians 1905 2003+2004 - mladší přípravka "B" +"C" 41:22Klub Další zápas 4+1 jsme odehráli na hřišti v Hrdlořezích, kde jsme hráli proti o rok mladším Bohemákům. Stejně tak po našem utkání nastoupili proti o rok mladším naše 2003. Ani jednomu týmu se nepodařilo vyhrát, přesto byly oba zápasy hezké.
17.10.Slovan Bohnice - mladší přípravka "A" 2:1 (0:0)Klub V 7. kole pražského přeboru jsme zavítali na hřiště Bohnic. S tamním Slovanem se známe z minulé sezóny. Skvělý výkon jsme bohužel nezúročili ve tři body, kluci ale bojovali do samého konce.
18.10.St.Ž. " A " - FK Admira Praha B - Háje 1:1 (0:1)KlubK sedmému kolu 1.A třídy jsme v neděli jeli na Admiru.
18.10.Starší dorost - Přebor - 9. kolo:FK Gordic - FC Háje 2:1 (2:0)Klub Zápas devátého kola soutěže staršího dorostu se odehrál na hostivařském hřišti. Naším soupeřem byl Gordic Kačerov hrající o několik příček nad námi. Na pěkně upraveném a ranním deštěm zkrápěném pažitu se odehrála bitva s nešťastným koncem pro nás. Reportáž ze zápasu připravil Luboš Martinák.
21.10.ROZDÍLNÉ SÉRIE HÁJŮ V TÉTO SEZONĚKlub NA UMĚLÉ TRÁVĚ JENOM VÍTĚZÍ, NA PŘÍRODNÍ SE ZASE TRÁPÍNa Hájích se nevyhrává. To v této sezoně přeboru zatím stoprocentně platí. Tým tříbodově zvládnul na domácím hřišti všech pět zápasů s famózním skóre 17:2! Díky tomu se drží na šestém místě tabulky, jen čtyři body za vedoucí Aritmou ...
23.10.Muži I.B třída - FC HÁJE "B" - ÚJEZD P4 3 : 3 (0:2)Klub Utkání se hrálo za příjemného slunečného, bezvětrného podzimního počasí za řízení nepřesného HR Michaela Vavrocha, as1 Michal Volák, as2 Vojtěch Severýn.
25.10.Mladší přípravka "A" - Meteor Praha 2:8 (1:2)Klub K dalšímu přeborovému utkání přijel na naše domácí hřiště Meteor. V první půli se hrál relativně vyrovnaný fotbal, druhá půle byla z naší strany velmi špatná. Výsledek 8:2 je ještě milosrdný...
25.10.Mladší přípravka "B" - Loko Vltavín 15:19Klub Dnes jsme poprvé v soutěži 4+1 vyzkoušeli zvětšit hřiště po doporučení KM. Změna byla znát, určitě byla ku prospěchu věci.
Další stránky
12>>