Fanzóna

Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V září 2014 vyšly tyto články:

Další stránky
123>>
30.9.Union Žižkov - Mladší přípravka 2006Petr Zlatník

Další zápas jsme odehráli netradičně v pondělí od 16.00 na Vítkově. Na zápas dorazilo 6 kluků a trenéři byli z řad rodičů.

30.9.Mladší přípravka 2006 - Dolní MěcholupyJan Špinka

V nabitém sobotním dopoledni jsme odehráli již třetí zápas.

29.9.Ďáblice - FC Háje JM B 11:3Petr Lojda

V sobotu 27.9. nás čekal velice těžký zápas s lídrem naší soutěže, týmem TJ Ďáblice „B“. Domácí se netají velkou ambicí postoupit do 1.A třídy.

29.9.Pozor, kličkujeme: Mpř 2007 - AdmiraLuboš Hovorka

Čtvrtý podzimní zápas na dvě hřiště jsme odehráli proti Admiře. Kluci zahráli super zápas s velkým množstvím kliček.

29.9.Mladší přípravka 2006 - Háje 07, ŠtěrboholyOtmar Mansour

Naši pomaleji se učící hráči odehráli v tomto týdnu dva zápasy. První ve středu na hřišti Štěrbohol, v sobotu pak přátelský zápas proti našim 07. Oba zápasy měly dobrou atmosféru a byly ideální pro učební proces těchto kluků.

29.9.Horní Měcholupy - Mladí přípravka 2006Otmar Mansour

Ve čtvrtek jsme odehráli utkání proti Horním Měcholupům. Zápas se hrál na dvě hřiště. Zvládli jsme na 15:30 dorazit v počtu 13 kluků.

29.9.Mladší přípravka 2006 - Admira PrahaOtmar Mansour

V sobotu za hezkého sluníčka nás čekal soupeř z Kobylis - Admira Praha. Tušil jsem, že se bude jednat o nelehký zápas, neboť Admira je velmi houževnatý soupeř.

29.9.Háje přivítaly na 160 dětíOtmar Mansour

V rámci akce Měsíc náborů přivítaly Háje ve středu 24.9. děti z blízkých mateřských škol a základní školy Mendelova. Sluníčko se na nás už od rána smálo, a tak děti zažily krásné sportovní dopoledne. Foto i video v článku.

28.9.ČAFC Praha - Starší přípravka 2004Peter Bíro

První zápas v dnešním maratonu začínal v půl deváté a tyto ranní zápasy jsou stejné, jako když hrajeme v týdnu po škole. Nastoupil proti nám houževnatý soupeř, který kluky nenechával vůbec vystřelit.

28.9.Sokol Cholupice - Starší přípravka 2004Peter Bíro

V druhém utkání během dopoledne jsme se museli obejít bez psychické, ale i herní pomoci hráčů z prvního týmu, kteří dokážou dodat více sebevědomí do naší hry.

28.9.Sokol Řepy - Starší přípravka 2004Peter Bíro

V posledním utkání jsme dnes zavítali na druhý konec Prahy, s mixovanou sestavou jsme si opět měli možnost vyzkoušet jiné pozice, než obvykle hrají děti v zápasech.

28.9.ČAFC Praha - FC Háje JM 6:3www.fotbalpraha.cz

Kdyby někdo viděl ze zápasu ČAFC - Háje pouze první poločas a pak odjel, tak by si musel myslet, že tři body zůstanou hostům. Domácí totiž hráli špatně, dělali jednu chybu za druhou a aktivnější a nebezpečnější hosté to nekompromisně trestali. Jenže Čafka pak ukázala, jak je důležité míti Mašleje. Ten ke své trefě z první půle přidal mezi 54. a 80. minutou další tři a velký obrat byl na světě.

27.9.Bohemians 1905 - Mladší přípravka 2006Jan Špinka

Zápasový koloběh nás nyní zavedl opět do Hrdlořez. Nyní jsme zde, ale sehráli zápas s Bohemians 1905, kteří tento areál využívají. Zápas jsme odehráli proti ročníku 2007.

26.9.Okénko: Mládežnický fotbal (zaostřeno na přípravky)Otmar Mansour

Je to již téměř rok a půl od mého posledního zamyšlení na téma mládežnického fotbalu. Dovolím si prostřednictvím našeho webu napsat další úvahu, neboť si myslím, že by se o těchto věcech mělo psát a měla by být v tomto směru obecně větší osvěta, případně informovanost, případně náměty k zamyšlení a následné diskuzi. Díky diskuzi se můžeme nadále rozvíjet, sdílet názory, vyvracet, argumentovat a podílet se tak na "zlepšení" stavu mládežnického sportu.

25.9.Dolní Počernice - Starší přípravka 2005Tadeáš Kubů, Marko Vukadinovič

Další mistrovské utkání jsme sehráli na hřišti v Dolních Počernicích. Tento zápas, u kterého je potřeba zdůraznit, že ho kluci odehráli bez střídání, přinesl mnoho pozitiv a také jedno zásadní negativum.

25.9.FC Háje JM B - Řepy 1:2 (1:1)Petr Lojda

V rámci páteho kola na naše hřiště zavítalo mužstvo Sokola Řepy. Hosté jsou v naší soutěži nováčkem, takže jsme nevěděli, jaká síla soupeře nás čeká. Výsledky předchozích zápasů (4-1-0), zvlaště pak remíza s velmi silnými Ďáblicemi, nám napovídaly, že nás nečeká lehký soupeř.

25.9.Běchovičtí sršni - mladší přípravka 2006Otmar Mansour

V neděli dopoledne jsme zavítali do Běchovic. Po dohodě s trenérem jsme odehráli zápas na dvou hřištích.

23.9.Třeboradice - Mladší žáci A 0:19 (0:8)Viliam Krbúšik

V pátek večer jsme v neobvyklý čas zavítali do Třeboradic. Ze zápasu mám smíšené pocity. Šokovalo nás, když jsme uviděli, kde budeme hrát, protože jsme hráli na umt velikosti ? fotbalového hřiště, takže to bylo strašně malé, úzké, nedalo se na tom kombinovat. Prostě byly to úplně nevyhovující podmínky na zápas v přeboru.

23.9.Starší přípravka 2005 - ABC BraníkMatěj Soucha

V dalším utkání elitní skupiny jsme přivítali mužstvo Braníku. Zápas byl vyrovnaný do posledních vteřin, ale nakonec jsme o gól vyhráli.

22.9.FC Háje JM - FK Admira 2:1www.fotbalpraha.cz

Po šesti odehraných kolech Pražská teplárenská přeboru se rezerva Admiry krčí u dna tabulky s nulovým bodovým kontem. Zatím na tom nic nezměnila ani trenérská změna. Poprvé na lavičku Admiry usedl jako trenér René Ollé a musel skousnost porážku 2:1. Nutno uznat, že zaslouženou, Háje byly po celý zápas lepší. Špatná koncovka je však mohla v závěru mrzet, když musely deset minut bránit jednobrankový náskok.

Další stránky
123>>